InesDance kutsub trenni! Eksootilised tantsud Polüneesiast

InesDance kutsub trenni! Eksootilised tantsud Polüneesiast

Kas teadsid, et Tallinnas saab õppida eksootilisi Polüneesia tantse, mis pärinevad Vaikse ookeani eksootilistelt saartelt nagu Hawai ja Tahiti, Cook Island?

Kas teadsid, et Tallinnas saab õppida eksootilisi Polüneesia tantse, mis pärinevad Vaikse ookeani eksootilistelt saartelt nagu Hawai ja Tahiti, Cook Island?

Tegu on treeningstiiliga, mis sobib noortele neidudele ja mistahes vanuses naisterahvastele, kes otsivad omanäolist ja rõõmsameelset rühmatreeningut. Eelnev tantsukogemus pole vajalik.

Polüneesia tantsutrenn on uudne treeningstiil, mis ühendab endast mitmeid osi. Kõik algab soojendusega ja kerge venitusega. Sisse- ja väljahingamised koos keha-, jalga- ja kätesirutustega. Sellele järgneb Polüneesia cardio ehk hoogsam ja lõbusam lihastreening. Siis õpitakse tantsusamme, -tehnikat, -kombinatsioone ja -kavasid. Treeningu lõpus treenitakse jala, kõhu- ja seljalihaseid ning tund lõppeb mõnusa venituse ja lõdvestusega. Siis tunneb õpilane end energilisena, rõõmsameelsena olles saanud argimured ja mõtted endast välja tantsida. Kuna trennis kasutatud muusika on muretu, siiras ja optimistlik, siis jääb säärane hea tunne hinge ka trenni lõppedes. 

Polüneesia kaunid tantsud on kirevad ja nauditavad. Õpime lüürilisi ja graatsilisi Hawai hula ja Tahiti aparima tantse, mis jutustavad lugu. Ning efektsete puusaliigutustega Tahiti ote´a tantse, mis on naiselikud ja kaasahaaravad. Polüneesia tantsude treening arendab tugevalt koordinatsiooni, rütmitunnetust ja muusikalist kuulmist, treenib lihaseid ja parandab rühti. 

Eestis saab Polüneesia tantse õppida Polüneesia tantsude maaletooja Ines Karu poolt asutatud tantsustuudios InesDance (ID), mis tegutseb uuel hooajal südalinna-vanalinna piiril Pärnu mnt. 10 ja Haaberstis spordikeskuses Teras. Lisaks Polüneesia tantsudele õpetatakse seal ka idamaist tantsu ehk kõhutantsu.

Uued kursused alustavad juba septembris ja esimene proovitrenn on registreerujatele tasuta. ID pakub ka soodustust ISIC/ITIC kaardi omanikele ja pereliikmetele.

Selleks, et treeneril oleks piisavalt aega iga õpilase jaoks, on rühmad pisikesed. Registreerumiseks vajaliku info leiab inesdance.com lehelt.

Aloha!