Joogasõpradele: Lino Miele suvine joogalaager 9.-16. juulini Tallinnas

Joogasõpradele: Lino Miele suvine joogalaager 9.-16. juulini Tallinnas

Lähenemas on juulikuu ja maailmakuulsa joogaõpetaja Lino Miele joogalaager. Selle nädala jooksul on Sul võimalik treenida maailmatasemel õpetaja käe all ning lisaks joogale, pranayamale, meditatsioonile ja playground tundidele sisaldab selle aasta programm ka huvitavaid kultuuriüritusi. 

Lähenemas on juulikuu ja maailmakuulsa joogaõpetaja Lino Miele joogalaager. Selle nädala jooksul on Sul võimalik treenida maailma-tasemel õpetaja käe all ning lisaks joogale, pranayamale, meditatsioonile ja playground tundidele sisaldab selle aasta programm ka huvitavaid kultuuriüritusi.

Tallinn on Euroopa Kultuuripealinn 2011 ning tähistamaks seda sündmust toimub Lino Miele suvelaager sel aastal just Tallinnas linnalaagrina. Laager algab ametlikult hommikuse treeninguga 10. juulil, pühapäeval, kuid kuna laupäeval on Tallinnas kavas muusikaüritus, siis on sul võimalik ühineda juba päev varem, et nautida head Eesti muusikat ja kohtuda teiste joogidega enne pühapäevast treeningut.

Jooga programm on sarnane tavalisele laagrile, kus on igapäevane ashtanga jooga treening hommikuti ning pranayama (hingamine) või playground (tehnika) tund pärastlõunal. Mõned playground tunnid toimuvad Tallinna Ashtanga Jooga Kooli lähedal pargis, kui ilm seda lubab. Täpsema ajakava ja rohkem infot leiad SIIT.   

Kui palju see kõik maksab ja kuidas saab registreeruda?  Terve nädala hind on 200€, mis sisaldab kõiki jooga tegevusi (hommikused treeningud, pranayama, meditatsioon, küsimused ja vastused). Teiste kultuuriürituste kulud ei ole sisse arvestatud. Ühe päeva hind on 50€ (kaks päeva 100€) ja kolme päeva hind 120€ (neli päeva 160€). (Tasuda on võimalik sularahas või arvega.)  

Registreerumine toimub e-maili ashtanga@ashtanga.ee teel.

Sinu kiri peaks sisaldama järgmisi andmeid:  

Nimi
E-mail
Telefoninumber
Kas osaled terve nädala või kindlatel päevadel? (Mis kuupäevadel?)
Sinu ashtanga jooga taust?
Kui kaua oled teinud ashtanga joogat?
Kus oled harjutanud?
Mis seeriat teed ja mis on Sinu harjutuse viimane asend?

Kui Sul on küsimusi võimaliku ööbimiskoha suhtes või mõni muu küsimus, siis saada need aadressile ashtanga@ashtanga.ee