Kas Kimi korsetitrenn teeb peenikeseks: vastavad spetsialistid

6 kommentaari
Kas Kimi korsetitrenn teeb peenikeseks: vastavad spetsialistid

Kim ja Khloe Kardashian on mõlemad pikka aega olnud vaimustuses nii-öelda korsetitrennist, aga mida see üldse tähendab ja kas see aitab tõepoolest saledamat taljet saada? Korseti kandmine muudab talje küll näiliselt saledamaks, ent see on vaid ajutine ning kohe kui korsett eemaldada, võtab inimese talje oma loomuliku kuju. 

Kim ja Khloe Kardashian on mõlemad pikka aega olnud vaimustuses nii-öelda korsetitrennist, aga mida see üldse tähendab ja kas see aitab tõepoolest saledamat taljet saada? Korseti kandmine muudab talje küll näiliselt saledamaks, ent see on vaid ajutine ning kohe, kui korsett eemaldada, võtab inimese talje oma loomuliku kuju. 

Toitumisspetsialist Caroline Apovian, (tema kohta saad lähemalt lugeda siin) andis hiljuti terviseportaalile health.com kommentaari, kus ta ütleb, et korsetitrenn ei aita reaalselt mitte kellelgi saledamat taljet saada. Küll aga võib see motiveerida naisi trenni minema – kui sa kannad korsetti, vaatad peeglisse ja näed, milline sinu talje oleks, kui sa oleksid peenikesem, siis juba see võib olla inspiratsiooniks. Seega korseti kandmise vastu pole tal midagi. Caroline lisab, et korseti kandmine trenni tegemise ajal ei aita rasvu kiiremini põletada. Küll aga võib see põhjustada suurema higistamise, mis toimub lihtsalt vedeliku kaotamise arvelt. Kokkuvõttes peab ta korsetitrenni mõttetuseks.

Mida aga arvab kuulsuste eratreener Nicole Glor? (tema kohta saad lähemalt lugeda siin). Nicole leiab, et korseti kandmine võib kokkuvõttes isegi rohkem kahju kui kasu tuua, sest kui keha harjub toetava korsetiga ära, muutuvad lihased laisaks ning ainevahetus aeglustub. Inimese keha on üles ehitatud nii, et see peaks suutma end ise tasakaalus hoida. Kui mõni lihasgrupp ei pea seda enam tegema, muutub see kehaosa nõrgemaks ning see mõjutab inimese füüsilist vormi tervikuna. 

Kokkuvõttes tunnistavad nii Nicole kui ka Caroline, et parim moodus oma keha toonuses hoida, on trenn ja õige söök. Ei ole mõtet oma keha imelike asjadega trikitada!

Allikas: health.com