Uus kuum aeroobikavorm- strippaeroobika!

Aeroobikatrennis on käinud kunagi vist iga naine, mida arvata aga strippaeroobikast? Eskootiline tants on saanud tabuks ning seda võetakse kui tegevust, mida vaid suitsuses klubis kinniste akende taga teha kõlbab. Kas saab seda siis miksida aeroobikaga? Jah saab!
See on aeroobika ja striptiisi segu mida tehakse trennina segagruppides. Eratreeneri saab tellida mõnel maal isegi oma koju.

kadri@buduaar.ee


Aeroobikatrennis on käinud kunagi vist iga naine, mida arvata aga strippaeroobikast? Eskootiline tants on saanud tabuks ning seda võetakse kui tegevust, mida vaid suitsuses klubis kinniste akende taga teha kõlbab. Kas saab seda siis miksida aeroobikaga? Jah saab!

See on aeroobika ja striptiisi segu mida tehakse trennina segagruppides. Eratreeneri saab tellida mõnel maal isegi oma koju. Treener võtab kaasa ka oma posti, teate ju küll, selle mille ümber tavaliselt striptiisitarid end väänlevate liigutustega õõtsutavad. Strippaeroobika on suurepärane trenn, mille abil inimene oma sisemist eksootilist jõudu valla lasta saab. Samas põletab see aeroobikavorm ka kaloreid ja aitab keha vormi viia. See on kombinatsioon trennist ja võrgutavast tantsust.

Strippaeroobika sai alguse Los Angeleses aastal 1999. Sealne fitnessklubi Crunch oli esimene, kes strippaeroobika trenne alustas. Loomulikult tõmbas selline aeroobikaklass ligi ka kuulsaid inimesi, kes uut ja põnevat trennivormi uudistama tulid. Strippaeroobika harrastajate seas on näiteks Lucy Liu, Christina Applegate ja Jennifer Love Hewitt. Carmen Electra on isegi välja andnud DVD oma strippaeroobika kursusega. Seda saab tellida internetilehelt http://www.aerobicstriptease.com/

Koormus on strippaeroobika trennis keskmine ja sobib sellepärast kõigile, ka sellistele inimestele, kes tavaliselt trennis käia ei harrasta. Aeglased ning kontrollitud liigutused on head musklite trimmimisele ning puusade vormimisele. Strippaeroobika on hea ka rühile. Kõhulihased peavad olema pingul ning selg kõndides sirge. Strippaeroobikas on palju enesekindlust ning see arendab inimeste kehalist väljendusoskust. Strippaeroobikaga tegelevad naised ütlevad, et nad on tulemusi märganud juba mõne nädalaga- keha on hoopis rohkem pingul ja ilusam.

Treener ei sunni inimest tema isiklikku piiri ületama ning kui keegi tunneb end ebamugavalt, võib ta vabalt mõned harjutused tegemata jätta. Alasti olemist strippaeroobikas polegi.


Kas mitte ei treenigi kõik inimesed just selle nimel, et alasti head välja näha? Strippaeroobika on selleks veel parem viis, kuna treenib ka hoiakuid ja õpetab super seksikaid liigutusi.


Kahjuks pole strippaeroobika veel Eestisse jõudnud, aga algust võib sellega teha igaüks. Internetist saab strippaeroobika DVD-d tellida ju igaüks, küsimus on ainult selles, kas sa julgeksid strippaeroobikaga tegelema hakata?Edu proovimisel!