Vali trenn vastavalt tähtkujule!

{:273210 width=120 height=108 align=right}Me kõik teame, et inimesed on tähtkujude lõikes erinevad.  Sõnni tähtkuju esindaja  pole kaugeltki selline inimene nagu skorpion. USA teadlased on jõudnud aga veendumusele, et ka spordiala tuleks valida vastavalt oma tähtkujule.

{:273210 width=120 height=108 align=left}Me kõik teame, et inimesed on tähtkujude lõikes erinevad.  Sõnni tähtkuju esindaja  pole kaugeltki selline inimene nagu skorpion. USA teadlased on jõudnud aga veendumusele, et ka spordiala tuleks valida vastavalt oma tähtkujule.

Need, kes on sündinud õhu märgi all peaksid eelistama spordialasid, kus nad ei peaks väga palju hingeldama ning tule märgi esindajad jälle vastupidi. Igal tähemärgil on ka oma nõrgad kohad, mida tuleks trenni tehes hoida. Järgnevalt  toome välja iga tähtkuju soovitatavad  spordialad, nõrgad kohad ning eriti sobilikud toiduained.


Jäär: 21.03–20.04
Jäär vajab pidevat vaheldust, seega ei suuda sa näiteks nautida kolm kuud ühes ja samas trennis käimist. Pigem naudid erinevaid meeskonnamänge nagu korv- ja jalgpall, isegi squash, tennis. Sinu jaoks on oluline, et oleks huvitav. Samuti sobib sulle jalgratta sõit, erinevad matkad, jooksmine. Oled ka suhteliselt tormakas ja seega ei tasuks tegeleda võitluskunstiga, sest on oht ennast vigastada. Sinu fitnesstoiduaineteks on peet ja porgand, kreeka pähklid. Jäär vajab ka teistest tähtkujudest enam vett- joo seda ohtrasti.


Sõnn: 21.04–21.05
Sõnn on vastupidine näide Jäärale. Sulle meeldib rutiine trenn. Võid aastaid käia ühes ja samas aeroobikatrennis ühel ja samal kellaajal. Mida aeg edasi, seda rohkem suudad seda ka nautida. Peaksid vältima trenni ajal külmetumist, sest sinu  nõrgad piirkonnad on just kael ja kurk. Üldiselt on sõnnid tugeva tervisega. Ainukeseks ohuks on laiskus. Fitnesstoitudeks sobivad puuviljad. Nendest ammutad energiat, mis summutavad laiskust.


Kaksikud: 22.05–21.06
Kaksikutele sobib kõige enam rahustava toimega trennid nagu jooga ning pilates. Sinu kõige nõrgemad piirkonnad on hingamisteed. Pööra rõhku õigele hingamisele. Sulle mõjuvad hästi värsked herned, lillkapsas, seller, porgand ja tomat. Sinu elustiil kipub olema liiga ebaregulaarne. Pead ennast rohkem kui teised trenni sundima.


Vähk: 22.06–23.07
Vajad sportides vaikust ja keskendumisruumi, seega on sulle kõige sobilikum treenida kodus. Sulle sobivad igasugused trena