Fitstar’i võitja Egle Eller: võitsin oma unistuste tiitli

23 kommentaari
Fitstar’i võitja Egle Eller: võitsin oma unistuste tiitli

Spordimessil SportAct valiti paljude kenade osavõtjate seast välja kõige särtsakam ja treenitum tüdruk, keda pärjati Fitstari tiitliga. Esimese koha võitis Egle Eller, teiseks jäi Tene Sommer ning kolmandaks tuli Annett Grossfeldt.

Spordimessil SportAct valiti paljude kenade osavõtjate seast välja kõige särtsakam ja treenitum tüdruk, kes pärjati Fitstari tiitliga. Esimese koha võitis Egle Eller, teiseks jäi Tene Sommer ning kolmandaks tuli Annett Grossfeldt. Buduaar uuris Eglelt, millised on tema kauni figuuri saladused ja mida tähendab talle võistluse võitmine.

Mida see Fitstari tiitel Sinu jaoks tähendab?
Ma olen juba lapsest saati tantsimisega tegelenud, nii et minu jaoks oli see parim tunnustus. Eriti viimased 3 aastat olen palju treeninud ja pea iga nädalavahetus Eesti eri paigus esinenud. Kõige rohkem teebki rõõmsaks see, et olen nii endale kui teistele tõestanud oma head taset tantsimises.

Kas oled ka enne võistlustel käinud? Kuidas on siiani läinud?
Eelmisel aastal võtsin osa Aeroobika kuninganna valimisest, kus jõudsin finalistide hulka. See oli esimene kord, kui võtsin osa tantsu- ja aeroobikavõistlusest ning seda suurem oli muidugi üllatus ja rõõm kui finaali pääsesin.

Milline on Sinu unistuste-tiitel?
Ma pole varem osanudki otseselt mingisugusest tiitlist unistada, aga nüüd võin öelda, et võitsingi oma unistuste-tiitli.

Millega igapäevaselt tegeled? Kui suur osa sinu elust on sprodiga seotud?

Töötan Kesklinna Valitsuses tervise edendajana. Minu tööülesandeks on tervise edendamise koordineerimine kesklinnas. See hõlmab tervist edendavate ürituste läbiviimist erinevatele huvi- ja vanusegruppidele, elanikkonna terviseprobleemide ennetamist, tervisealase teabe levitamist jne. Seetõttu on mulle sport mulle väga südamelähedane. Samuti ei plaani ma veel tantsukingi nurka visata. Olen tantsinud pea 20 aastat, varem tegelesin ka kergejõustikuga. Tantsin hetkel Niki tantsutüdrukuna ja Katrin Väli šõutrupis Harem.

Kui tihti ja millist trenni hetkel teed?
Talvel käin erinevates tantsulistes aeroobikatrennides ja showtantsutrennis. Ikka iga õhtu on sisustatud trenniga ning nädalavahetustel tuuritan mööda Eestit erinevatel lavadel. Kevadel ja suvel üritan võimalikult palju aega vabas õhus veeta. Rulluisutan, käin jooksmas, jalutamas ja ujumas. Hiiumaal vanemate juures armastan rattaga sõita. Jõutreeningud mulle väga ei sobi, pigem eelistan tantsulisi või liikuvaid spordialasi.
Proovin oma treeningkava võimalikult vaheldusrikkana hoida. Just avastasin enda jaoks uue põneva spordiala – tennise. Käin nüüd ka 2 korda nädalas tennist mängimas.

Kindlasti paljud naised soovivad teada, kuidas Sul on õnnestunud oma kaunis firguur saada ja kuidas seda hoiad?
Ma valetaksin, kui ütlen, et ei näe üldse vaeva ja võin süüa, mis hing ihaldab. Lisaks showtantsutrennidele, käin tantsulistes aeroobikatundides ja nädalavahetustel jooksmas ja jalutamas. Mul on kohe väiksest peale selline spordipisik sees. Ja nagu mainisin juba, meeldib pidevalt katsetada uusi huvitavaid treeninguid. Joon treeningute ajal treeningut toetavaid spordijooke, mis aitavad kehal treeningjärgselt kiiremini taastuda. Korralik lõdvestus ja piisav uni on samuti väga olulised. Nädalavahetustel magangi tihti pikalt.
Ma pean väga oluliseks positiivset ja aktiivset ellu suhtumist, õiget toitumist ning piisavat und.

Kui kindlalt sa jälgid oma toitumist? Milline see on? Kui tihti sa patustad ja mis sind patustama paneb?
Mingit kindlat dieeti ma ei pea, minu elutempo juures poleks see vist mõeldavgi. Armastan väga puu- ja juurvilju ning joon palju vett. Ma armastan süüa, kuid üritan mitte liiga hilja rasvast toitu süüa.
Mul polegi otseselt midagi, mida endale keelaksin, lihtsalt rasvasemate toitude korral jälgin koguseid. Ma pean tunnistama, et vahel pärast kontserte on hamburger lausa kiusatus, millele ma vastu ei suuda panna. Ma armastan šokolaadi, seda ei suuda ma endale kohe üldse keelata…

Võistlusel jälgiti ka särtsakust ja ilu, millele panid Sina rõhku?
Kuna ma olen tantsinud erinevaid tantsustiile, alates cheerleader’i, lõpetades klassikalise tantsuga, proovisin esile tuua just selle poole, mida kõige rohkem oskan. Ma pean väga oluliseks, et tantsija oleks laval särtsakas ja elaks antud rolli sisse. Oma etteastes üritasingi seda jälgida…

Mida soovitad neile, kes plaanivad Sinu jälgedes käia?
Sihikindlalt naeratus näol tööd tehes täituvad kõik unistused!

Anna hea nõuanne neile, kes tahavad sel kevadel parimasse vormi saada, mis on sinu salanipp?
Tüdrukud, armuge!
 
 
Mari Ojasaar