Pleasure State My Fit- Kas maailma parim rinnahoidja?

Pleasure State My Fit- Kas maailma parim rinnahoidja?

 

PLEASURE STATE MY FIT – KAS MAAILMA PARIM PUSH-UP RINNAHOIDJA?

Kui Teil ei ole sama korvisuurus, miks peaks siis Teie rinnahoidjal olema sama polsterdus?

 

Push-up rinnahoidjad ei ole turul mingi uudis. Naised on saanud osta dekolteed täiustavaid rinnahoidjaid juba aastaid. Nende keerukus on koos tehnilise arenguga suurenenud, jõudes lõigatud ja kokku õmmeldud paanidest ning vahele seatud polstrist polüuretaankorvide mudelini, kus tõstev polsterdus on korvi kujusse eelnevalt sisse vormitud. Tänini on varustajad arendanud sellist tõstva rinnahoidja padjandi kuju, mida nad soovivad turustada, ning kasutanud seda ühte ja sama kuju kõigi korvide ja korvisuuruste puhul.

 

Pleasure State on uurinud naisi, kes ostavad polsterdusega rinnahoidjaid ning on leidnud, et neil kõigil on erinevad vajadused. Nõue täidlase rinna ja maksimaalse dekolteepiirkonna tõstmise järele on eriti suur klientide seas, kelle korvisuurus on AA ja A, kuid see nõue on ka väiksema B-korvisuurusega klientidel, kes vajavad mõõdukat rindade tõstmist. C-korviga kliendid vajavad vaid vähest tõstmist ja eelistavad, et rinnad viidaks asendisse, kus neil on meelitav kuju, samas kui D- ja DD-korviga kliendid ei vaja üldiselt mingit täiendavat volüümi, vaid vajavad pigem abi rinna ülestõstetud asendisse viimisel.

 

Pleasure State on disaininud tõstva polstri, mille korvisuurus võimaldab astmeliselt dekolteed parandada, vastates kliendi vajadustele, luues ideaalse dekoltee, mille üksikasjad on järgmised.

 

AA-korvidega rinnahoidjaid vajavad erinevate kehamõõtudega kliendid nimetavad end tüüpiliselt „lameda rinnaga” naisteks. Pleasure State on välja töötanud AA-korvid, mis tekitavad büsti ning annavad sellele õrnad kumerused. Selle rinnahoidja korvid on märkimisväärselt suures ulatuses polsterdatud alumises korvi osas ning tõstev polster asub külgmises korviosas. Oma olemuselt on selle rinnahoidja korv umbes 95% ulatuses polsterdatud, surudes loomuliku rinna rinnahoidja korvide ülajoonele, luues õrna ja meelitava dekoltee.

 

A-korvidega rinnahoidjaid vajavatel erinevate kehamõõtudega klientidel on reeglina väga väike või praktiliselt olematu loomulik büst. Pleasure State on välja töötanud A-korvidega tõstvad rinnahoidjad, mis pakuvad täidlasemat rinnakuju ja parandavad dekoltee välimust. Rinnahoidja korvi on märkimisväärselt polsterdatud alumises korvi osas ning külgmisse korvi piirkonda on asetatud tõstev padjand. Oma olemuselt on selle rinnahoidja korv umbes 85% ulatuses polsterdatud, surudes loomuliku rinna rinnahoidja korvide ülajoonele, luues õrna ja meelitava dekoltee.

 

B-korvidega rinnahoidjaid vajavate erinevate kehamõõtudega klientide rindade suurus ulatub väikesest keskmiseni. Pleasure State on välja töötanud B-korvidega tõstva rinnahoidja, mis tõstab rindu oluliselt alumisest korviosast ja pisut tõstetakse neid ka külgedelt. Selle rinnahoidja korvid on umbes 60% ulatuses polsterdatud, surudes loomuliku rinna rinnahoidja korvi ülajoonele, luues ümara ja meelitava dekoltee.

 

C-korvidega rinnahoidjaid vajavaid erinevate kehamõõtudega kliente võib kirjeldada keskmise kuni täidlase loomuliku rinnaga. Paljud C-korvidega kliendid, kel on kindel või loomulikult kõrge rinnajoon, ei vaja ega ole huvitatud tõstvast funktsioonist. Sihtrühmaks on need kliendid, kellel on C-korvisuurus, kuid kelle rind on pehme või ei ole niivõrd kõrge asetusega kui nad sooviksid. C-korvide tõstva funktsiooni korral lisatakse väike padjand otse rinna alla, lisades umbes 35% ulatuses lisapolsterdust, tõstes rinna soovitud asendisse, luues meelitava ja meeldivalt ümara dekoltee.

 

D-korvidega rinnahoidjaid vajavad erinevate kehamõõtudega kliendid on juba suhteliselt täidlase rinnaga. Kuna rind on täidlasem, on see üldiselt raskem ja madalama asetusega. Sageli soovivad D-korvidega kliendid tõstvat funktsiooni oma rinnajoone tõstmiseks. D-korvidega kliendi jaoks lisatakse tõstva funktsiooni täitmiseks väike padjand otse rinna alla, lisades umbes 25% ulatuses lisapolsterdust, surudes juba iseenesest täidlase rinna üles soovitud kõrgemasse asendisse, luues meelitava ja kaunilt ümara dekoltee.

 

DD-korvidega rinnahoidjaid vajavad erinevate kehamõõtudega kliendid on juba suhteliselt täidlase rinnaga. Kuna rind on täidlasem, on see üldiselt raskem ning madalama asetusega. Väga sageli soovivad DD-korvidega rinnahoidjaid kandvad kliendid tõstvat funktsiooni oma rinnajoone tõstmiseks. DD-korvidega kliendi jaoks lisatakse tõstva funktsiooni täitmiseks väike padjand otse rinna alla, lisades umbes 10% ulatuses lisapolsterdust, surudes juba iseenesest täidlase rinna üles soovitud kõrgemasse asendisse, luues meelitava ja kaunilt ümara dekoltee.

 

Pleasure State ´i My Fit push-up rinnahoidjad on vallutanud miljonite naiste südamed. Ainuüksi Victoria´s Secrets kauplusteketis müüdi eelmisel aastal üle 10 miljoni My Fit push-up rinnahoidja. 

 

Samasugune rinnahoidja korvi mudel on kasutusel ka Pleasure State Couture ja Pleasure State White Label kollektsioonides. 

Pleasure State´i kollektsioonid on müügil Intimo butiigis aadressil Viru 17.

 

www.intimo.ee