Staaristilisti Rachel Zoe bränd on mõistliku hinnaga!

Staaristilisti Rachel Zoe bränd on mõistliku hinnaga!

Kuulus staaristilist Rachel Zoe tuli juba mõnda aega tagasi välja oma riideliini esimeste esemetega – T-särkidega. Tegu oli valgete särkidega, mida ehtisid banaanikobarad ja fraasid “I DIE™” ja “BANANAS™”. Need sõnad on Rachel’i poolt ka patenteeritud.

Kuulus staaristilist Rachel Zoe tuli juba mõni aeg tagasi välja oma riideliini esimeste esemetega – T-särkidega. Tegu oli valgete särkidega, mida ehtisid banaanikobarad ja fraasid “I DIE™” ja “BANANAS™”. Need sõnad on Racheli poolt ka patenteeritud. Oma riideliini kohta ütleb stilist veel seda, et tegemist on kõigile kättesaadava kollektsiooniga.

“Mul ei ole mõtet teha kalleid luksuskaupu. See ei oleks lihtsalt mina ning ma ei usu, et inimesed mult seda ootavad. Ma arvan, et peaksin inimeste fantaasiaid realiseerima – see on mu töö,” lisab ta.

Veel lisas Rachel oma brändi kohta, et see hakkab tootma ehteid, riideid, kotte ja lõhnaõlisid. Hetkel pole veel teada, et riideesemed Eestisse müügile tuleksid, kuid USA’sse minnes võiks Rachel Zoe “I Die” brändi otsida suurematest kaubamajadest.

Liisa Ennuste

Buduaar.ee