7 OOTAMATUT FAKTI “Pärast” filmi kohta

themoviedb.org

popbuzz.com

Menuka wattpadi sensatsiooni  järgi valminud romantilise filmi "Pärast" fännid ootavad pikkisilmi järge ning  hetkel käivad Bulgaarias juba ka kolmanda filmi võtted.

Aga vaatame, kui suur fänn sa oled ja kui hästi sa tegelikult “Pärast filmi tead?
Siin on 7 huvitavat fakti, mida iga tõeline fännitar teada võiks.

Tessa Young`i rolli täitis algselt teine näitlejatar
Algselt pidi Tessat kehastama hoopis Julia Goldani Telles, kuid kõigest paar nädalat enne võtete algust lõpetas ta koostöö. Õnneks oli produtsentidel teine näitlejatar kohe varnast võtta.

Josephine Langford ühines võtetega kõigest 2 nädalat enne esimest osa
Josephine kandideeris algselt Molly rollile. Ta ootas vastust, kui produtsendid võtsid temaga ühendust kehastamaks Tessat. 24 tundi hiljem istus ta juba lennukis ja kindlustas endale töö. Raamatu autor Anna Todd ütles, et tema arvates oli Josephine kohe alguses Tessa rolli jaoks justkui loodud.

Hero Fiennes Tiffin oli sündinud Hardin
Kohe kui produtsendid nägid Hero esinemist, mõtlesid nad, et ta on sündinud Hardin. Produtsent Jenny Gage ütles: “Armusime Hero`sse esimesest silmapilgust. Leidsime ta kohe esimesel nädalal.”

Filmiõigused kuulusid teisele stuudiole
Enne kui “Pärast” suurele ekraanile jõudis, toimus kardinate taga suur muudatus. Algselt ostis filmiõigused endale Paramount stuudio. Anna Todd aga tundis järjest enam, et film on hoopis teistsugune, kui ta sooviks. Paramount andis õigused tagasi ja produtsendid otsisid teise stuudio. Edasine on ajalugu.

Üsna mitmed aspektid on filmis teistsugused kui raamatus
Näiteks ei kaasatud filmi suurt paljastust kihlveo kohta, sest Anna Toddi meelest poleks see kinolinal andnud samasugust efekti nagu raamatus. Ka on Steph filmis biseksuaalne, Tristan on tüdruk ning Tessal ja Zedil on raamatus rohkem omavahelist keemiat kui filmis.

Anna Toddi raamat sündis telefonis
“Pärast” film sündis läbi telefonis olevate märkmete.

Anna Todd varjas raamatu kirjutamist abikaasa ja sõprade eest
“Ma ei rääkinud abikaasale tükk aega, et ma raamatut kirjutan. Mul oli teine osa poole peal, kui lõpuks selle avalikustasin. Mu abikaasa arvas, et ma olen lihtsalt telefonist nii sõltuvuses. Ta ei osanud ettegi kujutada, et ma tegelikult raamatut kirjutan,” on Anna rääkinud.

“Pärast” on hetkel üks vaadatumaid filme ka Eestis, olles populaarse Go3 voogedastusplatvormil novembrikuus neljas kõige vaadatum film. Filmi saab vaadata SIIN.