TELIA TV TEENUS rikastus Go3 Film keskkonnaga

TELIA TV TEENUS rikastus Go3 Film keskkonnaga
Telia TV

Telia TV teenuse klientidel on võimalik alates märtsist endale tellida Go3 Film keskkond, mille vahendusel saab kaasa elada suurele hulgale filmidele, sarjadele, dokumentaalidele ja lastele mõeldud sisule.

Go3 Film on alates 1. märtsist leitav Telia TV teenuse menüüst (nn äppide valikust) ning uus sisuteenus on eraldi tellitav 5 euro eest kuus.

Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuhi Birjo Kiige sõnul rikastab Go3 Film lisandumine Telia TV klientidele pakutava meelelahutuse valikut veelgi. “Üks meie eesmärke on koondada Telia TV teenuse juurde kokku erinevad sisuplatvormid, et meie klientidel oleks alati mugav ning kiire ligipääs erinevale tele- ja videosisule ühest kohast,” sõnas Kiik.

Go3 Film valikust leiab hulgaliselt populaarseid TV3 saateid ja sarju vanadest lemmikutest kuni verivärsketeni ehk näiteks ”Kättemaksukontori” ja ”Padjaklubi” kõigist hooaegadest äsja tele-eetrisse jõudnuteni, olgu nendeks siis tõsielusari ”Kallid kalorid” või suurejooneline kodumaine ajalooline põnevusdraama ”Naiste sõda”. Lisaks lai valik rahvusvahelisi kassahitte, nende hulgas näiteks ”Aladdin”, ”Bohemian Rhapsody”, ”Must Panter”, ”Tasujad – Igaviku sõda” jpm sarju ning lastele mõeldud sisu.

”Saadete-sarjade-filmide nimekiri on peaaegu lõpmatu ning täieneb igapäevaselt. Seega võib öelda, et vaatamist jagub järjepanu aastateks,” kinnitas TV3 Grupi partnersuhete juhi Martin Rungi.

Kes ja kuidas saavad tellida Go3 Film teenust:

  • Go3 Film on eraldi tellitav sisuteenus Telia TV Mini ja Standard paketi klientidele. Family paketi (endine Premium pakett) klientidel sisaldub Go3 Film teenus juba paketi hinnas;
  • Go3 Film teenuse saavad Telia TV kliendid endale tellida Telia iseteenindusest või otse teleri ekraanilt ”Minu teenused” alammenüüst;
  • Go3 Film teenust ei saa kasutada Motorola digiboksiga ning vana Telia alusühendusega – teenuse tarbimiseks peab kasutama vähemalt 10 Mbit/s kiirusega internetiühendust;
  • Telia TV kliendid saavad Go3 Film teenust proovida tasuta 1 kuu jooksul.