5 asja, mida Sa Jennifer Lopezi kohta ei teadnud

5 asja, mida Sa Jennifer Lopezi kohta ei teadnud

Lauljatar Jennifer Lopez on oma lauluhääle ja kauni välimusega võitnud miljoneid südameid. Loe edasi, mis on need viis asja, mida Jenniferi kohta veel ei teatud.

Lauljatar Jennifer Lopez on oma lauluhääle ja kauni välimusega võitnud miljoneid südameid. Loe edasi, mis on need viis asja, mida Jenniferi kohta veel teada ei olnud.

1. Ma ei taha, et kõik oleks valget värvi!
Räägiti, et mul peab kõik valget värvi olema. Olgu selleks siis lilled või voodipesu, kui valget värvi ei ole, siis ma ruumi sisse ei astu. Need kuulujutud ei vasta tõele!

2. Ma ei taipa arvutitest mitte midagi.
Mulle ei meeldi arvutid. Ma pole kunagi online, sest ma lihtsalt ei oska sisse logida.

3. Mulle meeldib vaikus, aga kardan pimedust.
Meil on kodus õnneks kõik elektriasjad nii sätitud, et saan neid igalt poolt sisse ja välja lülitada. Tavaliselt paneb Marc (abikaasa) tuled kustu kui ta voodisse tuleb. Selleks ajaks ma tavaliselt magan, aga kui ei, siis ta ootab kuni ma magama jään ning alles siis kustutab tuled.

4. Mulle meeldivad suhteraamatud.
Ma üritan pidevalt välja uurida lõputut küsimust: mis on armastus? 

5. Barbara Streisand on mu iidol.
Ta on suurepärane naine. Ta laulab, näitleb ning on isegi kätt proovinud režissööri ametis. Laulsin Barbara laulu “My Man” Marci 40’nendal sünnipäevapeol. See on suurepärane laul ning ma tegin oma esitusest ka plaadi. Nüüd saame seda ka autos kuulata. 

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja