Aiandushuviline Johnny Depp tahaks ise veini teha

Aiandushuviline Johnny Depp tahaks ise veini teha

Johnny Depp on eluga Prantsusmaal vägagi rahul. Privaatne elamine ning värske õhk ja toit on just see, mis kosutab auhinnatud näitleja hinge. Üks soov on mehel siiski veel – ta tahab hakata ise veini valmistama, kirjutab Showbizspy! “Mul on salajane soov valmistada veini, aga ma teeksin seda esialgu endale, ei hakkaks seda turustama. Maa, kus ma elan, on sobilik roosa veini viinamarjade kasvatamiseks. Mis on ka hea, sest ma eelistan punast veini,” räägib Johnny, kes naudib vaikset ja lihtsat elu elukaaslase Vanessa Paradis’i ja ühiste laste kümnese Lily-Rose ja seitsmese Jacki’iga.     

Johnny Depp on eluga Prantsusmaal vägagi rahul. Privaatne elamine ning värske õhk ja toit on just see, mis kosutab auhinnatud näitleja hinge. Üks soov on mehel siiski veel – ta tahab hakata ise veini valmistama, kirjutab Showbizspy!

“Mul on salajane soov valmistada veini, aga ma teeksin seda esialgu endale, ei hakkaks seda turustama. Maa, kus ma elan, on sobilik roosa veini viinamarjade kasvatamiseks. See on ka hea, sest ma eelistan punast veini,” räägib Johnny, kes naudib vaikset ja lihtsat elu elukaaslase Vanessa Paradis’i ja ühiste laste, kümnese Lily-Rose ja seitsmese Jacki’iga. 

“Prantsusmaa on andnud mulle kõik – suurepärase perekonna ja vaikse koha elamiseks. Vanessa, mina ja lapsed elame nagu väikeses külas ning mulle on jäänud mulje, et elame justkui paradiisis. Kõik siin keerleb laste ümber – kuhu jalutama minna, mida süüa ning kas sööme toas või läheme kuskile piknikule? Need on mured, millega me siin maadleme.” 

Oh seda õndsat elu! 

 

 

Buduaar.ee