Alec Baldwin: täielik läbikukkumine!

Alec Baldwin: täielik läbikukkumine!

Vanameister Alec Baldwin kavatseb kahe aasta pärast oma näitlejakarjääriga lõpu teha ning tunnistab, et tema karjäär on täielik läbikukkumine. 51aastane staar Alec Baldwin räägib ajakirjale Men’s Journal, et tal ei ole enam mingit huvi näitlemise vastu. “Filmid on minevik. Olen neid teinud 30 aastat.     

Vanameister Alec Baldwin kavatseb kahe aasta pärast oma näitlejakarjääriga lõpu teha ning tunnistab, et tema karjäär on täielik läbikukkumine.

51-aastane staar Alec Baldwin räägib ajakirjale Men’s Journal, et tal ei ole enam mingit huvi näitlemise vastu. “Filmid on minevik. Olen neid teinud 30 aastat. Ma pole enam noor ning mul on aeg midagi  muud teha,” räägib vanameister, kelle meelest on tema näitlejakarjäär täielik läbikukkumine. “Seda on raske öelda, aga ma arvan, et mu näitlejakarjäär on täielik läbikukkumine. Filmides näitlemise eesmärgiks on olla peaosatäitja ning sellisel tasemel, et kriitikud seda filmi täielikult maha ei teeks. Mul ei ole seda kunagi olnud,” räägib mees.

Baldwin räägib, et kavatses enesetappu pärast seda, kui ta solvav telefonikõne tütrele, kus ta teda rõvedaks ja mõtlematuks seaks kutsub, avalikuks tuli. “Saan selle teo tagajärgi iga päev tunda. Kavatsesin neelata palju unerohutablette ning teha väike uinak garaažis oma Jeep’is.”

Buduaar.ee