Amanda Seyfried: arvasin, et seks on rõve ja räpane

29 kommentaari
Amanda Seyfried: arvasin, et seks on rõve ja räpane

Amanda Seyfried arvas kunagi, et seks on rõve ja räpane, kirjutab Showbizspy. 24aastane näitlejanna, kes mängib uues filmis “Chloe” manipulaatorist lesbit, räägib, et arvas kunagi, et seks ja üldse intiimsus on tabuteema. “Ma kasvasin üles Allentownis Pennsylvanias ja sealsed inimesed ei ole eriti avameelsed ning panid mind tundma, et seks on tabu,” räägib ta.

Amanda Seyfried arvas kunagi, et seks on rõve ja räpane, kirjutab Showbizspy.

24aastane näitlejanna, kes mängib uues filmis “Chloe” manipulaatorist lesbit, räägib, et arvas kunagi, et seks ja üldse intiimsus on tabuteema. “Ma kasvasin üles Allentownis Pennsylvanias ja sealsed inimesed ei ole eriti avameelsed ning panid mind tundma, et seks on tabu,” räägib ta. Amanda sõnul arvas ta isegi, et seks on räpane ja rõve. “Kui mu õde oma süütuse kaotas, siis mõtlesin, et seks on rõve ja räpane ning ma kartsin seda. Ma mäletan, et mu sõbranna sai mu peale pahaseks, sest ma ei rääkinud talle, kui ma esimest korda poissi katsusin. Ta ei saanud mitte sellepärast pahaseks, et ma talle ei rääkinud, vaid et ma poissi olin katsunud,” sõnab ta.
Aga pärast seda, kui ta kodulinnast suurde linna kolis ning Dominic Cooperiga kohtamas hakkas käima, muutusid ka tema arusaamad seksist ja intiimsusest. “Intiimsus on suurepärane asi. Masendav on kasvada üles teadmises, et see on tabu. Oma seksuaalsuse avastamine on tähtis asi.”

Buduaar.ee