Angelina Jolie sai filmi “Agent Salt” eest kopsaka palgatšeki

Angelina Jolie sai filmi “Agent Salt” eest kopsaka palgatšeki

Angelina Jolie on igati ära teeninud oma 20 miljoni dollarilise palgatšeki. Nii bossid kui ka fännid ei saakski rohkem rahul olla. Näitlejanna sai filmi “Agent Salt” eest väidetavalt 20 miljoni dollari suuruse palgatšeki ning hämmastas stuudiobosse sellega, et teenis iga sendi välja. “Talle ei maksta enam näitlemise eest. Filmide müümine on tänapäeval tähtsam kui näitlemine ning keegi muu ei müü filme paremini kui Angelina Jolie. Sa pead vist täitsa metsas elama, kui sa ei tea, et esilinastus toimus sel nädalavahetusel. Selles peab ainult Angiet tänama” räägib allikas Popeaterile.

Angelina Jolie on igati ära teeninud oma 20 miljoni dollarilise palgatšeki. Nii bossid kui ka fännid ei saakski rohkem rahul olla.

Näitlejanna sai filmi “Agent Salt” eest väidetavalt 20 miljoni dollari suuruse palgatšeki ning hämmastas stuudiobosse sellega, et teenis iga sendi välja. “Talle ei maksta enam näitlemise eest. Filmide müümine on tänapäeval tähtsam kui näitlemine ning keegi muu ei müü filme paremini kui Angelina Jolie. Sa pead vist täitsa metsas elama, kui sa ei tea, et esilinastus toimus sel nädalavahetusel,” räägib allikas Popeaterile.
“Kuigi Angelina leping näeb ette, et ta peab filmi promoma, ei oodanud keegi, et ta jagab fännidele 45 minutit järjest autogramme, poseerib pildistamiseks fännidega ning surub neil punasel vaibal kätt. Isegi Brad Pitt vaatas, et miks ta nii kaua aega fännidega veedab. Stuudio oli šokis, kui Angelina oli nõus osalema maailmakuulsal koomiksite seminaril Comic-Conil ning lendas Washingtoni, et olla õhtujuhiks ja giidiks International Spy Museumis.”

“Agent Salt” jõuab Eesti valgele linale 6. augustil.

Buduaar.ee