Angelina tahab, et Brad lõpetaks suhtlemise oma eksiga

Angelina tahab, et Brad lõpetaks suhtlemise oma eksiga

Angelinale ei meeldi, et Brad jälle oma eksabikaasa Jennifer Anistoniga suhtleb.  

Angelinale ei meeldi, et Brad jälle oma eksabikaasa Jennifer Anistoniga suhtleb.

America OK! ajakiri kirjutab, et Aniston ja Pitt, kes lahutasid aastal 2005 pärast viis aastat kestnud abielu, on  taas lähedased sõbrad ja toetavad üksteist nii professionaalselt kui emotsionaalselt. Ja kuigi Angelina on öelnud, et Bradi ja Anistoni sõprusel on Angelina õnnistus, ei ole see tegelikult päris tõene.

“Angelina teab, et mida rohkem sa võitled millegi vastu, seda rohkem kaotad sa oma võimu, mistõttu ta lihtsalt ütles Bradile, et ta on oma õnnistuse andnud Jenniferiga suhtlemisele. Kuid uskuge mind, talle ei meeldi see absoluutselt,” ütles allikas.

“Tal oleks palju parem, kui Brad lõikaks Jenniferi oma elust välja. Brad on olnud üks Anistoni peamine usaldusisik viimasel ajal, eriti nüüd, kui Jen valmistub last saama. Nende arutelud on tihti väga emotsionaalsed.”

Samal ajal väidetakse, et Jolie läheb juba ekstreemsustesse, püüdes olla ülikõhn. “Angie läheb üle piiri oma kaalu jälgmisega ning ta vaevu suudab magada – ta näeb välja peaaegu nagu skelett,” ütles üks asjasse pühendatu. “Ta sööb viis toidukorda päevas, kuid väldib piimatooteid ja suhkrut ja nüüd juba piirab ta ka süsivesikute tarbimist.”

 

 

Buduaar.ee