Arvad, et sobid telesaadet juhtima? Vaata siia

Kas oled unistanud karjäärist saatejuhina ning Sind huvitavad autod ning kõik mootorimaailmas toimuv? Kui jah, siis siin on Sinu võimalus!

Juba mitmendat hooaega Eesti mootorispordisõpru rõõmustanud saate Ruudulipp tiim on alustanud ettevalmistusi uueks, 2010. aasta hooajaks. Mõnes mõttes on see sarnane sportlaste ettevalmistusega uueks hooajaks - eelarved, vahendid, ürituste kava,  jne. Loomulikult on oluline ka meeskonna koosseis ja just see on  uue hooaja oluline muutus Ruudulipu tiimis.

 

Kas oled unistanud karjäärist saatejuhina ning Sind huvitavad autod ning kõik mootorimaailmas toimuv? Kui jah, siis siin on Sinu võimalus!

Juba mitmendat hooaega Eesti mootorispordisõpru rõõmustanud saate Ruudulipp tiim on alustanud ettevalmistusi uueks, 2010. aasta hooajaks. Mõnes mõttes on see sarnane sportlaste ettevalmistusega uueks hooajaks – eelarved, vahendid,  ürituste kava, jne. Loomulikult on oluline ka meeskonna koosseis ja  just see on  uue hooaja  oluline muutus Ruudulipu tiimis.

Nimelt on kavas tuua mehiste alade juurde, nagu auto-ja motosport seda on,  naiselikku sarmi ja võlu. Seepärast kuulutab Ruudulipu tiim välja konkursi naisssaatejuhi leidmiseks. Otsitav kandidaat peaks olema vähemalt 18 aastane.  Kandidaadil võiks olla huvi mootorispordi vastu ja valmidus oma suvised nädalavahetused  erinevatel võistlustel veeta. Lisaks peaks tulevane saatejuht ette valmistama intervjuud, toimetama oma saatelõigud ja suunama operaatorite tööd.

Omalt poolt pakume võimalust pääseda nii mootorispordi kui telesaate tootmise telgitagustesse, põnevat tööd ja kohtumisi maailmatasemel mootorisportlastega. Hea oleks kui kandidaadil oleks vähemalt B-kategooria juhiload.

Kandidaatidel palume saata CV koos pildiga aadressile [email protected]

Konkursi tähtaeg on 31. jaanuar 2010.

Vaata lisaks SIIT