Avril Lavigne Lindsay Lohanile: tõmba uttu, luuser!

Avril Lavigne tegi Lindsay Lohanile korralikult tuule alla!

Lauljanna Avril Lavigne tegi Hollywoodi eliidi armastatuimas kohas, Chateau Marmontis, elupõletajast Lindsay Lohanile päris korralikult selgeks, et ta ei ole teretulnud.

Avril Lavigne tegi Lindsay Lohanile korralikult tuule alla!

Lauljanna Avril Lavigne tegi Hollywoodi eliidi armastatuimas kohas, Chateau Marmontis, elupõletajast Lindsay Lohanile päris  korralikult selgeks, et ta ei ole teretulnud. “Avril oli laua taga koos oma poiss-sõbra Brody Jenneri ja sõpradega, kui Lindsay tuli ja tahtis tere öelda,” räägib allikas New Yorgi kõmukolumnile Page Sixile. “Kui Lindsay lähemale jõudis, ütles Avril talle: “Kao mu silmist. Sa oled võlts, sa oled luuser. Mulle ei meeldi võltsid inimesed. Hoia minust ja mu sõpradest eemale!”. Lindsay sai selle peale vihaseks ning karjus vastu: “Ära ähvarda mind!” Siis tormas ta turvameeste juurde ning käskis neil Avril välja visata. Kui sellest aga keelduti, tormas Lindsay ise välja,” lisab allikas.

Allika sõnul oli Lindsay Avrili vastu sõbralik, sest ta oli koos inimestega, kellele ta muljet tahtis avaldada. Avril aga väldib Chateau Marmonti, kui ta teab, et Lindsay seal on. “Ta ei taha rohkem draamat,” teab allikas rääkida.

Buduaar.ee