Brangelina koos vaid karjääri nimel?

27 kommentaari
Brangelina koos vaid karjääri nimel?

Brangelina suhe on täielik pettus ning nad on koos sellepärast, et säilitada oma impeerium, kirjutab Showbizspy. Angelina Jolie ja Brad Pitti suhe on juba ammu karidele jooksnud, aga siiski üritavad nad teha näo, et kõik on korras. “Nende suhe on täielik pettus. Neil mõlemil on juba uued kaaslased. Nad on koos ainult laste pärast ning sellepärast, et oma impeeriumit hoida,” räägib peretuttav.   

Brangelina suhe on täielik pettus ning nad on koos sellepärast, et säilitada oma impeerium, kirjutab Showbizspy.

Angelina Jolie ja Brad Pitti suhe on juba ammu karidele jooksnud, aga siiski üritavad nad teha näo, et kõik on korras. “Nende suhe on täielik pettus. Neil mõlemil on juba uued kaaslased. Nad on koos ainult laste pärast ning sellepärast, et oma impeeriumit hoida,” räägib peretuttav. 

Hiljuti paljastas Jolie ihukaitsja, et naine on Bradi vastu õel ning näägutab tema kallal alalõpmata. “Angelina nokib Bradi kallal teda pidevalt kritiseerides, et kas sa kannad täna jälle seda särki või siis, et Brad on kui üks nende kuuest lapsest…”, räägib endine ihukaitsja Bill, kelle perekonnanime turvalisuse pärast ei avaldata. Ka tööpostil ei jäeta Bradi rahule ning Angelina kontrollib teda pidevalt.
“Ta helistab ja küsitleb Bradi. Mees läheb näost valgeks ning põrnitseb oma kinganinasid. Kui Angelina aga karjuma hakkab, siis ta paneb telefoni valjuhääldi peale ja kõnnib minema. Angelina viskab toru hargile ning helistab uuesti, kuni keegi meeskonnast selle vastu võtab.”

Buduaar.ee