Brittany Murphy abikaasal oli Euroopas kaks sohilast?

Brittany Murphy abikaasal oli Euroopas kaks sohilast?

Hiljuti manalateed läinud Simon Monjacki arvutist leiti tõendeid, et tal on Euroopas kaks last. Üks Inglismaal ning teine Prantsusmaal, vahendab E! Los Angelese kohtuarstid uurisid 23. mail manalateed läinud Briti stsenaristi Simon Monjacki laptopist andmeid tema tervisliku seisundi kohta, kui avastasid tõendeid, et mehel on kaks last kahes eri Euroopa riigis.

Hiljuti manalateed läinud Simon Monjacki arvutist leiti tõendeid, et tal on Euroopas kaks last. Üks Inglismaal ning teine Prantsusmaal, vahendab E!

Los Angelese kohtuarstid uurisid 23. mail manalateed läinud Briti stsenaristi Simon Monjacki laptopist andmeid tema tervisliku seisundi kohta, kui avastasid tõendeid, et mehel on kaks last kahes Euroopa riigis. “Me otsisime arstlikke andmeid. Ta oli varem öelnud, et talle on tehtud südame pärgarteri lõikus, aga me ei leia tema gardioloogiaarsti. Isegi tema perearst ei teadnud sellest protseduurist midagi,” põhjendab kohtuarsti assistent Ed Winter, kelle sõnul leidsid nad arvutist hoopis tõendeid kahe lapse kohta ning suurtes summades rahaülekandeid Euroopasse.

Monjacki esindaja Roger Neal on kohtuarstides pettunud, et nad konfidentsiaalset infot meediaga jagasid: “See on väga huvitav, et Los Angelese kohtuarstid levitavad meediasse sellist informatsiooni, mis pole absoluutselt seotud tema surmaga. Sellised väited on Sharon Murphy (Brittany Murphy ema) jaoks üllatavad ning meil ei ole infot, mis neid tõestaks.” Neali sõnul on selliseid inimesi palju, kes väidavad olevat Monjacki lähedane sõber, kuigi pole temaga mingit kontakti omanud. “Ma olen kindel, et see on selliste valede algus.”

Pole kindel, et Brittany Murphy teadis lastest.

Buduaar.ee