Bruce Willis pole eales nii õnnelik olnud. PILDID

Bruce Willis pole kunagi nii õnnelik olnud kui praegu, kirjutab Showbizspy.

Tunnustatud näitleja, kes abiellus 2009. aasta märtsis pesumodell Emma Heminguga, tunnistab, et pärast lahutust Demist lõikas ta armastuse oma elust välja, kuni tuli Emma.

Bruce Willis pole kunagi nii õnnelik olnud kui praegu, kirjutab Showbizspy.

Tunnustatud näitleja, kes abiellus 2009. aasta märtsis pesumodell Emma Heminguga, tunnistab, et pärast lahutust Demist lõikas ta armastuse oma elust välja, kuni tuli Emma. “Ma pole kunagi nii õnnelik olnud ning see tuli pärast pikka üksildusperioodi, kus ma üritasin end veenda, et naudin elu. Enne Emmaga kohtumist olin pessimist ning arvasin, et ei leia kunagi naist, kellega oma elu jagada. Mõtlesin, et minusugusel tuntud inimesel on raske leida naist, kes tahaks minuga olla minu pärast,” jutustab mees.

Bruce räägib veel, et lahutus Demist pärast kolmeteist aastat abielu oli tema jaoks väga raske. Õnneks oli sel hetkel talle toeks Will Smith, kes soovitas Demiga ning ta uue kallima Ashton Kutcheriga mitte sõjajalale astuda. “Ta selgitas mulle, et pean laste nimel pingutama, et Demiga headeks sõpradeks jääda, et neil oleks õnnelikum lapsepõlv. See oli õige otsus ning ausalt öeldes töötas väga hästi.”

Buduaar.ee