Buduaar osaleb 14. juunil maailma pikimas muusikavideos! Tule Sina ka!

Buduaar osaleb 14. juunil maailma pikimas muusikavideos! Tule Sina ka!

Buduaar ei lase käest võimalust võtta osa võimalikust Guinessi rekordite raamatusse minevast aktsioonist. Tegemist on Eviani meeskonna poolt korraldatud pildisessioonidega Eesti kolmes suuremas linnas. Buduaar võtab osa 14. juunil Solarise Keskuse 0 korruse aatriumis asetleidvast aktsioonist.

Buduaar ei lase käest võimalust võtta osa võimalikust Guinessi rekordite raamatusse minevast aktsioonist.

Tegemist on Eviani meeskonna poolt  korraldatud pildisessioonidega Eesti kolmes suuremas linnas. Piltidest loodav video on osa Eviani kampaaniast „Baby Inside“ („Laps sisemuses“), millega soovitakse purustada eelmine rekord, 8 tunni pikkune muusikavideo. Video taustamuusika põhineb Tom Tom Clubi 1980ndate hitil „Wordy Rappingood” ja remiksil loost „Rappers’ Delight“.

Buduaar võtab osa 14. juunil Solarise Keskuse 0 korruse aatriumis asetleidvast aktsioonist.
Lisaks toimuvad pildistamised veel 16. juunil Tartus Cinamonis ning 18. juunil Pärnus Port Arturi Keskuses, terve juunikuu jooksul on võimalik end pildistada lasta IM Arvutite müügisalongides ning ka arvutiga ja nutitelefoniga on võimalik osa võtta. Vaata lisa veebilehelt www.evian.com

Osalemise dreccode’i osas on 3 võimalust: riieta end isikliku valge T-särgiga, laena pildistamiseks Eviani meeskonnalt Eviani beebiga särk või osta kohapealt kampaaniasärk endale päriseks.
Eesti panus on oodatud, sest ülemaailmselt on juba osalemine väga aktiivselt alanud. Hetkel valminud muusikavideot saad vaadata lehelt www.letsbabydance.evian.com

Buduaar jäädvustab sellest vägevast ettevõtmisest ka buduaar.ee veebis avaldamiseks fotoreportaaži.
Kohtumiseni Solarise Keskuses 14. juunil kell 15:00-19:00!

 

 

Buduaar.ee