Casey Afflecki süüdistatakse seksuaalses ahistamises

Ben Afflecki vennaraasu Casey Afflecki süüdistatakse seksuaalses ahistamises, kirjutab US Magazine.

Filmi "I'm Still Here" produtsent Amanda White süüdistab Afflecki seksuaalses ahistamises. Naise sõnul võrdles Affleck naisi lehmadega, arutas temaga oma seksuaalseid vallutusi ning tegi seksuaalseid märkusi. Samuti üritas võtete ajal Affleck White'i voodisse meelitada, olles ise abielus näitleja Joaquin Phoenixi õe Summer Phoenixiga.

Ben Afflecki vennaraasu Casey Afflecki süüdistatakse seksuaalses ahistamises, kirjutab US Magazine.

Filmi “I’m Still Here” produtsent Amanda White süüdistab Afflecki seksuaalses ahistamises. Naise sõnul võrdles Affleck naisi lehmadega, arutas temaga oma seksuaalseid vallutusi ning tegi seksuaalseid märkusi. Samuti üritas võtete ajal Affleck White’i voodisse meelitada, olles ise abielus näitleja Joaquin Phoenixi õe Summer Phoenixiga. Afflecki advokaat aga ründab vastu: “Preili White eemaldati produktsioonist juba aasta aega tagasi. Nii tema kui ka ta advokaadid usuvad, et see ärritav kaebus paneb produtsendid tema pilli järgi tantsima. Ta eksib. Hagi vastu võideldakse ning lõpuks pööratakse tema enda vastu.” Kaebus esitatati 1 nädal pärast seda, kui filmi esilinastuse kuupäev välja kuulutati.

Film “I’m Still Here” on Casey Affleci režissööridebüüt ning film ise räägib Joaquin Phoenixi elust pärast seda, kui ta 2008. aastal avalikult teatas, et loobub näitlejakarjäärist. Mehe uus siht oli hakata räppariks. Film esilinastub 2010. aasta septembris.

Buduaar.ee