Courtney Love’i järgmine pihtimus: seksisin Kate Mossiga!

23 kommentaari
Courtney Love’i järgmine pihtimus: seksisin Kate Mossiga!

Hääbunud rokitäht Courtney Love’i armuseikluste saaga jätkub. Nüüd väidab naine, et on seksinud supermodell Kate Mossiga, kirjutab Showbizspy! Courtney Love väitis hiljuti, et seksis lauljanna Gwen Stefani abikaasa Gavin Rossdale’iga. Nüüd on tal aga uus paljastus varrukast võtta. Nimelt väidab ta, et seksis supermodell Kate Mossiga.

Hääbunud rokitäht Courtney Love’i armuseikluste saaga jätkub. Nüüd väidab naine, et on seksinud supermodell Kate Mossiga, kirjutab Showbizspy!

Courtney Love väitis hiljuti, et seksis lauljanna Gwen Stefani abikaasa Gavin Rossdale’iga. Nüüd on tal aga uus paljastus varrukast võtta. Nimelt väidab ta, et seksis supermodell Kate Mossiga. “See on tore lugu, mida oma lastelastele rääkida. Kate ei pannud siis narkotsi. See oli lihtsalt üks asi, mis juhtus 90ndatel Milanos. See juhtus ning see oli lõbus. Ta ise räägib sellest ning loodan, et ta ei saa vihaseks, et mina teile seda praegu räägin,” räägib lauljanna.

“Võiksin igasuguseid asju paljastada. Aga Kate on lahe, ta on mu hea sõber. Ma oleks peaaegu tema kodu Londonis ära ostnud!”

Buduaar.ee