Courtney Love’il oli Gwen Stefani abikaasaga armusuhe!

25 kommentaari
Courtney Love’il oli Gwen Stefani abikaasaga armusuhe!

Courtney Love räägib, et tal oli kaheksakuuline suhe Gwen Stefani abikaasa Gavin Rossdale’ga, kirjutab Showbizspy. Lauljanna, kes on tuntud oma veidra käitumise poolest, räägib, et ta magatas kaheksa kuud Gwen Stefani abikaasat Gavin Rossdale’i pärast nende pulmi 2002. aastal. “Meil oli koos väga hea. Ma sain ükskord isegi nägemuse, et abiellume,” räägib Nirvana solisti Kurt Cobaini lesk Courtney.

Courtney Love räägib, et tal oli kaheksakuuline suhe Gwen Stefani abikaasa Gavin Rossdale’ga, kirjutab Showbizspy.

Lauljanna, kes on tuntud oma veidra käitumise poolest, räägib, et ta magatas kaheksa kuud Gwen Stefani abikaasat Gavin Rossdale’i pärast nende pulmi 2002. aastal. “Meil oli koos väga hea. Ma sain ükskord isegi nägemuse, et abiellume,” räägib Nirvana solisti Kurt Cobaini lesk Courtney. “Kõik valasid mind pasaga üle, sest ta hääl on täpselt samasugune nagu Kurtil. Aga ta on voodis hea. Asju juhtus. Võibolla Gwen tõukas teda eemale… Ma ei tea,” mõtiskleb naine.
Courtney sõnul teadis Gwen afäärist. “Jah, ta teadis sellest ning mõned inimesed veel…”

Aga siin veel Gweni kannatusterada ei lõppe. 2004. aastal tõestas DNA- test, et Gavin on Briti modelli Daisy Lowe isa, kes sündis põgusast suhtest Pearl Lowe’iga.

Gwen Stefanil ja Cavin Rossdale’il on kaks poega – kaheaastane Kingston ning poolteiseaastane Zuma.

 

Buduaar.ee