Dakota Fanningule meeldib mängida õelaid karaktereid

Dakota Fanningule meeldib mängida õelaid karaktereid

Dakota Fanningule meeldib mängida kurje karaktereid, kirjutab Showbizspy. 16aastane näitlejanna Dakota Fanning, kes mängib uues “Videviku” filmis vampiir Jane’i, tunnistab, et talle meeldib kehastuda kurjaks ja vastikuks karakteriks.

Dakota Fanningule meeldib mängida kurje karaktereid, kirjutab Showbizspy.

16aastane näitlejanna Dakota Fanning, kes mängib uues “Videviku” filmis vampiir Jane’i, tunnistab, et talle meeldib kehastuda kurjaks ja vastikuks karakteriks. “Jane’i karakterile meeldib väga oma võime, mis põhjustab teistele nii palju valu. On lahe end muuta selliseks kurjaks karakteriks, mida ma varem teinud ei ole,” sõnab nooruke näitlejanna, kes näeb näitlemises oma ainsat karjääriteed.  “Ma tahaks minna ülikooli ning samal ajal ka näidelda. On ju ilmselge, mida ma elus edasi tahan teha. Ma ei kujutaks oma elu ette, kui peaksin midagi muud peale näitlemise tegema. See on lihtsalt see, mida ma väga armastan.”

Dakota on tunnistanud, et tema suureks eeskujuks on näitlejanna Jodie Foster. “Olen alati tahtnud Jodie Fosteriga koos töötada. Imetlen teda, sest ka tema alustas näitlemisega väga varakult, nagu minagi.”

Buduaar.ee