David Hasselhoff taas haiglas, aga mitte tavapärase põhjuse pärast!

David Hasselhoff taas haiglas, aga mitte tavapärase põhjuse pärast!

David Hasselhoff on jälle haiglas, aga mitte oma tavapärase põhjuse pärast, milleks on liigne alkoholi tarbimine. 57aastane näitleja David Hasselhoff pöördub tagasi rolli juurde, mis ta kuulsaks tegi. Mees hakkab taas mängima kunagises menuseebis “Noored ja väsimatud” Dr. William “Snapper” Youngi.

David Hasselhoff on jälle haiglas, aga mitte oma tavapärase põhjuse pärast, milleks on liigne alkoholi tarbimine.

57aastane näitleja David Hasselhoff pöördub tagasi rolli juurde, mis ta kuulsaks tegi. Mees hakkab taas mängima kunagises menuseebis “Noored ja väsimatud” Dr. William “Snapper” Youngi. “Ma tahtsin tagasi tulla, et tänada Bill ja Lee Phillips Belli. Nemad uskusid minusse. Olen alati lojaalne inimestele, kes minusse usuvad,” sõnas Hasselhoff Entertainment Tonightile.

Sarjas osalevad veel Juliana McCarthy (Liz) ja Wings Hauser (Greg), kes mängivad Snapperi ema ja venda. Lugu algab nii, et Liz sõidab Londonisse, kus Snapper parasjagu resideerub, ning jääb haigeks. Koos otsustatakse naasta Genoa linna ning Lizi ravida.

“Kui ma tagasi tulin, siis oli see minu jaoks hirmutav, sest enam ei kasutata tekstikaarte. Sa pead kohe tõesti mängu sisse elama, sest saad ainult ühe võtte. Sa harjutad ja kohe filmid. See on nagu lennukist välja hüppamine – ole valmis langevarju avama,” lisab David.

Sari hakkab jooksma alates 15. juunist teisipäeviti kanalil CBS.

Buduaar.ee