Draama, kired ja miljonihagi “Meeleheitel koduperenaistes”!

25 kommentaari
Draama, kired ja miljonihagi “Meeleheitel koduperenaistes”!

“Meeleheitel koduperenaiste” telgitagustes lõõmavad kired, välguvad rusikad ning õhus on tunda 20 miljoni dollari suurust hagi!   “Meeleheitel koduperenaiste” telgitagused on sama värvikad kui sari ise! TMZ’i andmetel ründas menusarja looja, Marc Cherry Nicollette Sheridani lüües teda näkku ja pähe.

“Meeleheitel koduperenaiste” telgitagustes lõõmavad kired, välguvad rusikad ning õhus on tunda 20 miljoni dollari suurust hagi!

“Meeleheitel koduperenaiste” telgitagused on sama värvikad kui sari ise! TMZ’i andmetel ründas menusarja looja Marc Cherry  Nicollette Sheridani, lüües teda näkku ja pähe. Hiljem “tappis” Cherry kättemaksuks sarjas Sheridani poolt kehastatud tegelaskuju Edie ning vallandas naise tööpostilt. Nicollette Sheridan esitas mehe vastu hagi ründamise, sugudevahelise vägivalla ja põhjendamatu vallandamise eest. 
Cherry ründas Sheridani sarja 5. hooaja filmimisel verbaalselt ja füüsiliselt, kui naine päris millegi kohta käsikirjas. “Cherry viis ta kõrvale ning lõi teda käega vastu nägu ja pead,” on hagis kirjas ning teda kirjeldatakse kui äärmiselt halvasti käituvat ja agressiivset isikut teiste töökaaslaste vastu.
Kui aga Sheridan intsidendist koheselt  ABC telekanali bossidele kaebas, tuli mees põlvili naise käest andestust paluma. Kuna telekanal midagi ette ei võtnud, siis muutus mees veelgi agressiivsemaks.
Üks huvitav fakt on selle loo juures veel: pärast seda, kui Sheridan hagi esitas, tuli välja, et sarjas Susanit mänginud Teri Hatcher on samuti Cherry peale kaebamas käinud, ütles mees nii: “Ma loodan, et Teri Hatcher jääb auto alla ja sureb.”

Buduaar.ee