Eksperdid: tuleb raske, aga edukas aasta!

25 kommentaari
Eksperdid: tuleb raske, aga edukas aasta!

Majandusekspertide kinnitusel ootab meid ees raske, kui loodetavasti eelmisest edukam aasta, kirjutab Äripäev. Majandusteadlase Raul Eametsa sõnul on majanduslanguse põhi juba selle talvega ära olnud ning edaspidi hakkab kõik paremuse poole liikuma. “Kui kevadel tuleb positiivne hinnang eurotsooniga liitumise kohta, suureneb hüppeliselt välisinvestorite huvi Eesti vastu ja raha kaasamine välismaalt muutub praegusega võrreldes lihtsamaks,” rääkis Eamets ja lisas, et need, kellel on piisav varu korjatud ning selle raske aja üle elasid, peaksid järgmine aasta laienemisele mõtlema.       

Majandusekspertide kinnitusel ootab meid ees raske, kui loodetavasti eelmisest edukam aasta, kirjutab Äripäev.

Majandusteadlase Raul Eametsa sõnul on majanduslanguse põhi juba selle talvega ära olnud ning edaspidi hakkab kõik paremuse poole liikuma. “Kui kevadel tuleb positiivne hinnang eurotsooniga liitumise kohta, suureneb hüppeliselt välisinvestorite huvi Eesti vastu ja raha kaasamine välismaalt muutub praegusega võrreldes lihtsamaks,” rääkis Eamets ja lisas, et need, kellel on piisav varu korjatud ning selle raske aja üle elasid, peaksid järgmine aasta laienemisele mõtlema. 

EKI juhtteadur Leev Kuum ütles, et see aasta tuleb ettevõtetele parem kui 2009 ning see hinnang pole laest võetud ega tema isiklik arvamus, vaid seda näitavad konjunktuuriinstituudi uuringud.

Buduaar.ee