Elizabeth Taylor: kõik peaksid seda vaatama!

Elizabeth Taylor: kõik peaksid seda vaatama!

Elizabeth Taylor räägib, et kõik peaksid vähemalt korra Michael Jacksoni filmi “This Is It” vaatama, kirjutab Showbizspy. Näitlejanna ning nooruspõlves oma iluga palju pilke võitnud Elizabeth Taylor palub kõikidel vähemalt korra kadunud popikuninga Michael Jacksoni filmi “This Is It” vaadata. “Minu ja Michaeli vahel oli puhas armastus. Tavaliselt ma ei räägi avalikult oma armastatute surmast, aga ma tahan kõiki innustada vaatama tema viimast meistriteost “This Is It”. Michaeli geniaalsus ei jää märkamata,” räägib 77aastane Elizabeth, kes oli Michaeli üks parimaid ja kalleimaid sõpru.       

Elizabeth Taylor räägib, et kõik peaksid vähemalt korra Michael Jacksoni filmi “This Is It” vaatama, kirjutab Showbizspy.

Näitlejanna ning nooruspõlves oma iluga palju pilke võitnud Elizabeth Taylor palub kõikidel vähemalt korra kadunud popikuninga Michael Jacksoni filmi “This Is It” vaadata. “Minu ja Michaeli vahel oli puhas armastus. Tavaliselt ma ei räägi avalikult oma armastatute surmast, aga ma tahan kõiki innustada vaatama tema viimast meistriteost “This Is It”. Michaeli geniaalsus ei jää märkamata,” räägib 77aastane Elizabeth, kes oli Michaeli üks parimaid ja kalleimaid sõpru. 

 

Buduaar.ee