Enrique Iglesiasele ei meeldi, kui naine liiga palju end lõhnastab

Enrique Iglesiasele ei meeldi, kui naine liiga palju end lõhnastab

Enrique Iglesias ei kannata seda, kui tema tüdruksõber liiga palju parfüümi endale peale laseb, kirjutab Showbizspy. “Hero” laulja Enrique Iglesias eelistab, kui tema tenniseässast tüdruksõber Anna Kournikova ei kanna kalleid parfüüme, vaid lõhnab naturaalselt. “Naised, kes kogu aeg end lõhnastavad, ei eruta mind üldse. Ma ei talu seda, kui ta (Anna) liiga palju lõhnaõli peale kallab,” räägib laulja, kes on tenniseässaga koos olnud juba seitse aastat.     

Enrique Iglesias ei kannata seda, kui tema tüdruksõber liiga palju parfüümi endale peale laseb, kirjutab Showbizspy.

“Hero” laulja Enrique Iglesias eelistab, et tema tenniseässast tüdruksõber Anna Kournikova ei kanna kalleid parfüüme, vaid lõhnab naturaalselt. “Naised, kes kogu aeg end lõhnastavad, ei eruta mind üldse. Ma ei talu seda, kui ta (Anna) liiga palju lõhnaõli peale kallab,” räägib laulja, kes on tennisepiigaga koos olnud juba seitse aastat. Millal on aga pulmi või pisiperet oodata?

“Meil on hea nii, nagu praegu on. Ei pulmi, ei lapsi. See aeg tuleb 10-15 aasta pärast. Iga natukese aja tagant käivad kõlakad, et Anna on rase. Niipalju kui mina tean, siis ta seda ei ole. Meedia arvates on Anna juba kuus korda rase olnud.”  

 

Buduaar.ee