Eva Longoriast saab superkangelane!

Eva Longoriast saab superkangelane, vahendab Fox News.

Väidetavalt hakkab "Meeleheitel koduperenaiste" staar Eva Longoria mängima uues koomiksifilmis "Avengers" superkangelast The Waspi. "Marvel oli temast pöördes. Ta sobib sellesse rolli ideaalselt," sõnab allikas ning kiidab: "Kõigepealt tegime lugemisproovi ning siis kaameraproovi. Ta meeldis tiimile väga ning ta sobib ideaalselt The Waspi rolli. Tal on perfektne pikkus ning suhtumine. Eva on armas, seksikas ning täis energiat. The Waspi karakter on samasugune nagu Gabby "Meeleheitel koduperenaistes"."

 

Eva Longoriast saab superkangelane, vahendab Fox News.

Väidetavalt hakkab “Meeleheitel koduperenaiste” staar Eva Longoria mängima uues koomiksifilmis “Avengers” superkangelast The Waspi. “Marvel oli temast pöördes. Ta sobib sellesse rolli ideaalselt,” sõnab allikas ning kiidab: “Kõigepealt tegime lugemisproovi ning siis kaameraproovi. Ta meeldis tiimile väga ning ta sobib ideaalselt The Waspi rolli. Tal on perfektne pikkus ning suhtumine. Eva on armas, seksikas ning täis energiat. The Waspi karakter on samasugune nagu Gabby “Meeleheitel koduperenaistes”.”

Allika sõnul mängib Eva New Yorgis, kus enamus stseene järgmistel kuudel filmitakse.

“The Avangers” on Marvel Comicsi poolt kirjastatud koomiks, mille autoriteks on maailma kuulsamad koomiksikirjutajad Stan Lee ja Jack Kirby. Esimene “The Avangersi” koomiks ilmus 1963. aasta septembris ning hakkas koheselt laineid lööma.
Koomiks räägib superkangelaste tiimist, kuhu kuuluvad Ant-Man, The Wasp, Thor, Iron man, The Hulk ning 4. osas tuli ka Captain America.

Buduaar.ee