Eva Mendes püsib vormis pitsat süües

Eva Mendes püsib vormis pitsat süües

Eva Mendesil pole mingit saladust või erinippi, kuidas vormis püsida. Ta lihtsalt teeb väga palju trenni ja sööb pitsat, kirjutab Showbizspy. Näitlejanna Eva Mendes hoiab oma kurve siledana vanaviisi – palju treenides. “Mul pole oma vormi säilitamise kohta mingit saladust. Ma lihtsalt treenin väga palju. Ja kui olen lõpetanud, siis söön ühe suure mahlase pitsa. Küsin ka teistelt,  kas nad soovivad pitsat? Nemad aga jõllitavad mind imelikult, sest teavad, et söön ju ise üksi terve pitsa ära,” muheleb tõmmu kaunitar.       

Eva Mendesil pole mingit saladust või erinippi, kuidas vormis püsida. Ta lihtsalt teeb väga palju trenni ja sööb pitsat, kirjutab Showbizspy.

Näitlejanna Eva Mendes hoiab oma kurve vormis vanaviisi – palju treenides. “Mul pole oma vormi säilitamise kohta mingit saladust. Ma lihtsalt treenin väga palju. Ja siis kui olen lõpetanud, siis söön ühe suure mahlase pitsa. Küsin ka teistelt,  kas nad soovivad pitsat. Nemad aga jõllitavad mind imelikult, sest teavad, et söön ju ise üksi terve pitsa ära,” muheleb tõmmu kaunitar. 

Kallis lugeja, mis on sinu saleda figuuri saladus?

 

Buduaar.ee