Freddie Prinze Jr. – turbomähkmevahetaja

Freddie Prinze Jr. – turbomähkmevahetaja

Freddie Prinze Jr. on turbomees! Ta suudab kõigest 46 sekundiga oma tütrel mähkmed ära vahetada, kirjutab Showbizspy. Näitleja Freddie Prinze Jr, kel on näitlejanna Sarah Michelle Geller‘iga neljakuune tütar Charlotte Grace, suudab oma tütre mähkmed vahetada kõigest 46 sekundiga. “Olen selles väga hea ja kiire. Võtsin isegi ükskord aega – 46 sekundit läks,” muheleb mees. Aga see on ka ainuke asi, milles ta enda arvates hea on.   

Freddie Prinze Jr. on turbomees! Ta suudab kõigest 46 sekundiga oma tütrel mähkmed ära vahetada, kirjutab Showbizspy.

Näitleja Freddie Prinze Jr, kel on näitlejanna Sarah Michelle Geller‘iga neljakuune tütar Charlotte Grace, suudab oma tütre mähkmed vahetada kõigest 46 sekundiga. “Olen selles väga hea ja kiire. Võtsin isegi ükskord aega – 46 sekundit läks,” muheleb mees. Aga see on ka ainuke asi, milles ta enda arvates hea on. “Mähkmed on ka kõik. Rohkem ma midagi ei oska. Üritasin just lapsetooli autosse panna. Selleks peab kõigepealt sättima istet, siis turvavööd… See on minu aju jaoks juba liiga keeruline.” 

Siiski on Freddie jaoks turvalisus tähtis ning oma emast ta eeskuju ei võta. “Mu ema sõitis autoga nagu Britney Spears – üks käsi roolil ja mina tal teise all käevangus. Aga minuga on kõik korras. Me sõitsime Volvoga,” naerab mees.

2006. aasta veebruaris pildistati Britney Spearsi autoroolis üks käsi roolil ning süles viiekuune poeg Preston. 

Buduaar.ee