Gisele Bündchen annab kriitikutele rinnapiimasõjas vastulöögi

Gisele Bündchen annab kriitikutele rinnapiimasõjas vastulöögi

Brasiilia supermodell Gisele Bündchen on astunud rinnapiimasõtta, kui ta intervjuus ajakirjale Harper’s Bazaar rääkis, et rinnapiimaga toitmine tuleks kohustuslikuks teha. Ta rääkis Briti Harper’s Bazaari intervjuus: “Ma arvan, et rinnaga toitmine on mul aidanud head figuuri säilitada. Mõned inimesed USA’s arvavad, et nad ei peagi oma last rinnaga toitma ning mõtlen, et kas tõesti annad oma lapsele keemiat sisse, kui ta on veel nii väike? Ma arvan, et rinnaga toitmine peaks olema ülemaailmne kohustus. Minu meelest peaks ema oma last rinnaga toitma kuus kuud.”

Brasiilia supermodell Gisele Bündchen on astunud rinnapiimasõtta, kui ta intervjuus ajakirjale Harper’s Bazaar rääkis, et rinnapiimaga toitmine tuleks kohustuslikuks teha.

Ta rääkis Briti Harper’s Bazaari intervjuus: “Ma arvan, et rinnaga toitmine on mul aidanud head figuuri säilitada. Mõned inimesed USA’s arvavad, et nad ei peagi oma last rinnaga toitma ning mõtlen, et kas tõesti anname oma lapsele keemiat sisse, kui ta on veel nii väike? Ma arvan, et rinnaga toitmine peaks olema ülemaailmne kohustus. Minu meelest peaks ema oma last rinnaga toitma kuus kuud.”
Ilmselgelt tekitas selline väljaütlemine paksu verd ning detsembris esimest  korda emaks saanud Gisele valati kriitikaga üle. Teisipäeval andis ta kriitikutele vastulöögi ning kirjutas oma veebilehel: “Minu kommentaar rinnapiima tähtsusest ei olnud kuidagi otseselt seotud seadusega. Emaks saamine tõi esile palju küsimusi ning mul on tunne, et olen pidevas vastuste otsingus, mis mu lapsele parim on. Kui ma istun ja räägin oma kogemustest teiste emadega, on see arvamuste jagamine. Ma saan täitsa aru, et igaühel on oma kogemused ja arvamused ning ma ei mõista kedagi hukka. Ma usun, et uue elu toomine siia maailma on kõige tähtsam ja ka väljakutsuvaim asi, mida üks naine teha saab. Emana usun, et me kõik ju tahame ainult parimat.”

Gisele Bündchen ja tema abikaasa Tom Brady sai pisipoeg Benjamin Reini vanemateks möödunud aasta detsembris.

Buduaar.ee