Gwyneth Paltrow jättis makrobiootilise dieedi laste pärast

22 kommentaari
Gwyneth Paltrow jättis makrobiootilise dieedi laste pärast

Gwyneth Paltrow jättis oma range makrobiootilise dieedi sinnapaika, sest tal polnud selleks laste kõrvalt enam aega, kirjutab Showbizspy. “Raudmees 2” staar Gwyneth Paltrow, kes kasvatab koos Coldplay rokkari Chris Martiniga kahte last, räägib, et jättis oma range dieedi sinnapaika siis kui emaks sai.

Gwyneth Paltrow jättis oma range makrobiootilise dieedi sinnapaika, sest tal polnud selleks laste kõrvalt enam aega, kirjutab Showbizspy.

“Raudmees 2” staar Gwyneth Paltrow, kes kasvatab koos Coldplay rokkari Chris Martiniga kahte last, räägib, et jättis oma range dieedi sinnapaika siis kui emaks sai. “Olin makrobiootilisel dieedil pikka aega, aga siis sain lapsed ning see jäi sinnapaika. Ma usun ikka orgaanilistesse ja täistera toitudesse, aga söön nüüd ka juustu, praetud toite ning joon veini,” räägib ta.

Gwyneth tunnistas hiljuti, et kui ta Hollywoodi karjäärist poleks asja saanud, siis oleks ta avanud oma restorani. “Ma arvan, et oleksin oma restorani avanud. Ise söögipoolist kasvatanud ja kokanud. Ma teen paljude eri maade toite – Ameerika, Hispaania, Itaalia ja Jaapani. Ma teen ise leiba ja värsket pastat ning mulle maitsevad hullupööra Prantsuse juustud.”

Buduaar.ee