Hannes Võrno: tahan elu nautida

Hannes Võrno: tahan elu nautida

Teletäht Hannes Võrno paljalt rahateenimise pärast ei võta ta enam ühtegi tööd vastu. “Kolmekümneselt andsin endale lubaduse, et kui saan nelikümmend, ei tee ma ainult rahateenimise eesmärgil ühtegi tööd” vahendab Elu24. “Olen oma palehigi, vere ja pisarad ära valanud ning tahan elu nautida. Ma ei müü end odavalt ja elan kokkuhoidlikult. Võin käia närude kingade ja katkise teksapaariga, see ei ole kellegi asi, aga ma ei hoia kokku söögi või reisi pealt. See on asi mulle endale ja seda ma väärtustan,” räägib naljamees Võrno oma elustiilist ja väärtushinnangutest.  

 

Teletäht Hannes Võrno ei võta paljalt rahateenimise pärast enam ühtegi tööd vastu.

“Kolmekümneselt andsin endale lubaduse, et kui saan nelikümmend, ei tee ma ainult rahateenimise eesmärgil ühtegi tööd” vahendab Elu24.

“Olen oma palehigi, vere ja pisarad ära valanud ning tahan elu nautida. Ma ei müü end odavalt ja elan kokkuhoidlikult. Võin käia närude kingade ja katkise teksapaariga, see ei ole kellegi asi, aga ma ei hoia kokku söögi või reisi pealt. See on asi mulle endale ja seda ma väärtustan,” räägib naljamees Võrno oma elustiilist ja väärtushinnangutest.

 

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja