Happerünnaku ohver Katie Piper sai uue näo

Happerünnaku ohver Katie Piper sai uue näo

Happerünnaku ohvriks langenud endine modell Katie Piper tuli esimest korda avalikkuse ette pärast jõhkrat intsidenti eksmehega, kirjutab The Sun.  26-aastane Katie Piper langes ränga happerünnaku ohvriks, mille tellis tema endine kallim Danny Lynch. Meest muserdas nende lahkuminek nii väga, et see vallandas mehes uskumatu raevuhoo. Lynch vägistas Katiet ning hiljem palkas 21-aastase Stefan Sylvestre, kes viskas naisele hapet näkku. Mõlemad mehed kannavad nüüd vanglas eluaegset karistust.      

Happerünnaku ohvriks langenud endine modell Katie Piper tuli esimest korda avalikkuse ette pärast jõhkrat intsidenti eksmehega, kirjutab The Sun. 

26-aastane Katie Piper langes ränga happerünnaku ohvriks, mille tellis tema endine kallim Danny Lynch. Meest muserdas nende lahkuminek nii väga, et see vallandas mehes uskumatu raevuhoo. Lynch vägistas Katiet ning hiljem palkas 21-aastase Stefan Sylvestre, kes viskas naisele hapet näkku. Mõlemad mehed kannavad nüüd vanglas karistust, Lynch eluaegset.

Katie vajas 34 operatsiooni ja nahasiirdamist ning kannab nüüd plastikust näokaitset. “Ma ei arvanud, et jään ellu. Mu nägu vajus lihtsalt maha, kuid ma olen üliõnnelik, et mul on nüüd uus ja ilus nägu,” räägib Katie.   

Vaata enne ja pärast pilte SIIT

 

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja