Heidi Montag andis lahutuspaberid sisse?

Heidi Montag andis lahutuspaberid sisse?

Tülipilved Heidi Montagi ja Spencer Pratti abielu ümber ei taha kuidagi lahtuda ning väidetavalt andis Heidi lahutuse sisse. “The Hills” staari Heidi Montagi nähti nädala algul sisenemas Santa Monica kohtumajja käes hunnik pabereid. “Ta ajab seda asja ametlikult. See on praegu kõik, mida Heidi teha saab, enne kui juristid asja täiesti üle võtavad,” räägib allikas.

Tülipilved Heidi Montagi ja Spencer Pratti abielu ümber ei taha kuidagi lahtuda ning väidetavalt andis Heidi lahutuse sisse.

“The Hills” staari Heidi Montagi nähti nädala algul sisenemas Santa Monica kohtumajja käes hunnik pabereid. “Ta ajab seda asja ametlikult. See on praegu kõik, mida Heidi teha saab, enne kui juristid asja täiesti üle võtavad,” räägib allikas. TMZi andmetel väidab Heidi lahutuspaberites, et lahutuse põhjustasid “lahendamatud erimeelsused”. Pealtnägijate sõnul nägi Heidi kohtumajja sisenedes välja väga tõsine ning ei olnud üleslöödud nagu tavaliselt.

Alguses läks Heidi Malibu Kohtumajja, aga sealt saadeti ta Santa Monicasse, sest perekonnaga seotud küsimusi Malibus ei lahata.

Varem on väidetud, et lahkuminemise saaga on kõigest tühilabane meediatrikk tähelepanu saamiseks. “Heidi ja Spencer naeravad end praegu herneks. Lahkuminek on Spenceri kuri plaan. Nad ei kavatse lahutada,” rääkis toona allikas US Weekleyle.

Buduaar.ee