Heidi Montagi tabas tagantjärgi tarkus ja ta kahetseb nüüd oma iluoppe

Heidi Montagi tabas tagantjärgi tarkus ja ta kahetseb nüüd oma iluoppe

Heidi Montagi tabas tagantjärgi tarkuse valus hoop. Nüüd kahetseb varem piltilus olnud Heidi oma 10-tunnist iluoperatsioonide maratoni maapõhjani!   Hollywoodi seebika “The Hills” staar Heidi Montag, kes abiellus kaasnäitleja Spencer Prattiga, räägib sõpradele, et iluoppide maraton oli suurim viga, mida ta eales teinud on. “Heidi nutab pidevalt. Ta on masenduses. Ta vaatab ennast peeglist ja neab end, et endaga niimoodi tegi,” räägib üks tuttvatest ajakirjale Now.  

Heidi Montagi tabas tagantjärgi tarkuse valus hoop. Nüüd kahetseb varem piltilus olnud Heidi oma 10-tunnist iluoperatsioonide maratoni maapõhjani!  

Hollywoodi seebika “The Hills” staar Heidi Montag, kes abiellus kaasnäitleja Spencer Prattiga, räägib sõpradele, et iluoppide maraton oli suurim viga, mida ta eales teinud on. “Heidi nutab pidevalt. Ta on masenduses. Ta vaatab ennast peeglist ja neab end, et niimoodi tegi,” räägib üks tuttavatest ajakirjale Now.
Aga mis tehtud, see tehtud ning seda juba tagasi muuta ei saa. “Kui oled juba iluoppi teinud, siis ega seal enam midagi tagasi muuta ei saa. Tal oli veider arusaam ilust ja perfektsionismist. Keegi ei rääkinud temaga. Paneb ikka mõtlema küll, mida Spencer kogu see aeg tegi, kui Heidil sellised mõtted peas olid. Milline mees ei astuks vahele, kui ta noor naine tahab nii palju iluoppe teha?” tekitab allikas küsimuse, mille vastust tahaks vist igaüks teada.

Heidi ise on ka tunnistanud, et on oma opimaratoni pärast närvivapustuse äärel. “Olen väga habras. Ma ei ole praegu parimas korras,” nukrutseb 23aastane Heidi.

Vaata Heidi enne/pärast pilte SIIT

Buduaar.ee