Hilary Duff: ma ei taha välja näha nagu muffin

Hilary Duff: ma ei taha välja näha nagu muffin

Hilary Duff tahab, et ta pulmakleit oleks tütarlapselik, aga ta ei taha välja näha nagu muffin, kirjutab Showbizspy. Näitleja ja lauljanna Hilary Duff, kes kihlus äsja hokimängijast kallima Mike Comrie’ga, tunnistab, et pabistab oma pulmakleidi pärast. “Ma tahan, et see oleks tütarlapselik. Selline külgedelt natukene laiem, aga mitte liiga lai, sest ma olen lühike. Muidu inmesed vaatavad, et “wow, muffin”,” naljatab Hilary, kes soovib vaikset pulma koos lähedaste ja sõpradega.

Hilary Duff tahab, et ta pulmakleit oleks tütarlapselik, aga ta ei taha välja näha nagu muffin, kirjutab Showbizspy.

Näitleja ja lauljanna Hilary Duff, kes kihlus äsja hokimängijast kallima Mike Comrie’ga, tunnistab, et pabistab oma pulmakleidi pärast. “Ma tahan, et see oleks tütarlapselik. Selline külgedelt natukene laiem, aga mitte liiga lai, sest ma olen lühike. Muidu inimesed vaatavad, et “wow, muffin”,” naljatab Hilary, kes soovib vaikset pulma koos lähedaste ja sõpradega. “Tahan väikseid pulmi. Mike oli ka nõus.”

Küsimuse peale, millal siis tähtis päev toimub, et tea Hilary vastust öelda. “Pole õrna aimugi. Aga isegi siis kui oleks, ei ütleks ma.”

Buduaar.ee