Ihukaitsja pihtimus: Angelina on Bradi vastu õel!

39 kommentaari
Ihukaitsja pihtimus: Angelina on Bradi vastu õel!

Angelina Jolie ihukaitsja sõnul on Angelina Bradi vastu õel ning nad magavad tihti eraldi ruumides, kirjutab In Touch Weekly. Näitlejanna Angelina Jolie endine ihukaitsja räägib, et Brad ja Angelina harrastasid tihti spontaanset seksi. Aga nüüd, aastaid hiljem, magavad nad eraldi tubades.

Angelina Jolie ihukaitsja sõnul on Angelina Bradi vastu õel ning nad magavad tihti eraldi ruumides, kirjutab In Touch Weekly.

Näitlejanna Angelina Jolie endine ihukaitsja räägib, et Brad ja Angelina harrastasid tihti spontaanset seksi. Aga nüüd, aastaid hiljem, magavad nad eraldi tubades. “Angelina nokib Bradi kallal teda pidevalt kritiseerides, et kas sa kannad täna jälle seda särki või siis, et Brad on kui üks nende kuuest lapsest…”, räägib endine ihukaitsja Bill, kelle perekonnanime turvalisuse pärast ei avaldata. Ka tööpostil ei jäeta Bradi rahule ning Angelina kontrollib teda pidevalt. “Ta helistab ja küsitleb Bradi. Mees läheb näost valgeks ning põrnitseb oma kinganinasid. Kui Angelina aga karjuma hakkab, siis ta paneb telefoni valjuhääldi peale ja kõnnib minema. Angelina viskab toru hargile ning helistab uuesti, kuni keegi meeskkonnast selle vastu võtab.”

Buduaar.ee