Jacksoni lapsed on nagu robotid?

Jacksoni lapsed on nagu robotid?

Kadunud popikuninga Michael Jacksoni lapsed on nagu väikesed robotid, kirjutab The Sun. Hiljuti manalateed läinud Michael Jacksoni lapsed on tõelised kuningakassid. Eelmisel nädalal lasid lapsed end staaride lemmiksalongis Andy’s poputada. 11aastane Paris laseb väidetavalt enda juukseid lõigata ainult Andy Lecompte’l, kes on selliste staaride juuksur nagu Madonna, Britney Spears, Jennifer Lopez ja Gwyneth Patrow. Paris lasi endale uue stiilse juukselõikuse teha ning oma küüned mustaks värvida. Üks klient, kes samal ajal salongis viibis, rääkis, et Jacksoni lapsed olid justkui kolm robotit, kel puudusid igasugused emotsioonid.  “Nad ei olnud nagu normaalsed lapsed, sest neil puudus igasugune mängulisus ja rõõm. Tean, et nad kaotasid just isa, aga nende täielik emotsioonide puudumine tekitas tunde, nagu vaataks kolme väikest robotit”.

Kadunud popikuninga Michael Jacksoni lapsed on nagu väikesed robotid, kirjutab The Sun.

Hiljuti manalateed läinud Michael Jacksoni lapsed on tõelised kuningakassid. Eelmisel nädalal lasid lapsed end staaride lemmiksalongis Andy’s poputada. 11aastane Paris laseb väidetavalt enda juukseid lõigata ainult Andy Lecompte’l, kes on selliste staaride juuksur nagu Madonna, Britney Spears, Jennifer Lopez ja Gwyneth Paltrow. Paris lasi endale uue stiilse juukselõikuse teha ning oma küüned mustaks värvida. Üks klient, kes samal ajal salongis viibis, rääkis, et Jacksoni lapsed olid justkui kolm robotit, kel puudusid igasugused emotsioonid. 

“Nad ei olnud nagu normaalsed lapsed, sest neil puudus igasugune mängulisus ja rõõm. Tean, et nad kaotasid just isa, aga nende täielik emotsioonide puudumine tekitas tunde, nagu vaataks kolme väikest robotit”.

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja