Janet Jackson: pisarad mu uues filmis on ehtsad. VIDEO!

24 kommentaari
Janet Jackson: pisarad mu uues filmis on ehtsad. VIDEO!

Janet Jacksoni jaoks oli venna kaotus väga raske, aga ta suutis need emotsioonid suunata filmi sisse ning oma karakteri suurepäraselt välja mängida, kirjutab Showbizspy 44aastane lauljanna ja näitlejanna tunnistab, et tal oli oma venna Michael Jacksoni surma tõttu väga raske filmida uut filmi “Miks sa ka abiellusid?”, aga suutis selle energia suunata filmi sisse.

Janet Jacksoni jaoks oli venna kaotus väga raske, aga ta suutis need emotsioonid suunata filmi sisse ning oma karakteri suurepäraselt välja mängida, kirjutab Showbizspy

44aastane lauljanna ja näitlejanna tunnistab, et tal oli oma venna Michael Jacksoni surma tõttu väga raske filmida uut filmi “Miks sa ka abiellusid?”, aga suutis selle energia suunata filmi sisse. “See oli kohati väga raske ja väga väga keeruline. Üritasin endast parimat anda. See oli terapeutiline, aga samas väga kurnav. Ma lihtsalt ei saanud seda mõtet kuidagi oma peast,” räägib Janet, kes oma venna surma väga raskelt üle elab. “Need pisarad seal filmis… need on päris.”

Vaata filmi treilerit allpool!

Buduaar.ee