Järjekordne salapärane surmajuhtum!

Järjekordne salapärane surmajuhtum!

Nädalavahetusel suri kummalistel asjaoludel Boyzone‘i staar Stephen Gately, kes jäi pärast klubitamist magama ja ei ärganud enam üles, kirjutab Yahoo News. 33-aastane laulja leiti oma Mallorca korterist surnult. “Ta surm ei ole seotud narkootikumidega, see ei olnud enesetapp, mõrv ega ka mitte kaklus. See oli õnnetus. Vähemalt nii on meile räägitud,” jutustab peretuttav.
   

Nädalavahetusel suri kummalistel asjaoludel Boyzone‘i staar Stephen Gately, kes jäi pärast klubitamist magama ja ei ärganud enam üles, kirjutab Yahoo News.

33-aastane laulja leiti oma Mallorca korterist surnult. “Ta surm ei ole seotud narkootikumidega, see ei olnud enesetapp, mõrv ega ka mitte kaklus. See oli õnnetus. Vähemalt nii on meile räägitud,” jutustab peretuttav.

Mehe viimased tunnid möödusid tema kallima Andrew Cowlesiga restoranis ning klubis Black Cat. Mehed pöördusid tagasi oma korterisse kuskil 8 ajal hommikul ning Gately oli jäänud diivanile magama. Paar tundi hiljem proovis Cowles oma kallimat äratada, aga tulutult. Surma täpset põhjust ei ole veel teada.

Mallorcale lendasid ka teised Boyzone liikmed ning olid oma hea sõbra ootamatust lahkumisest šokeeritud. Ka naabrid teadsid rääkida, et Stephen oli vaikne, rahulik, terve ning heasüdamlik inimene ning tema ootamatu surm on kaotus tervele maailmale.

 

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja