Jay-Z’l ja Beyonce’il on uus hobi!

Jay-Z’l ja Beyonce’il on uus hobi!

Jay-Z ja Beyonce õpivad Briti räppari Tinchy Stryderi käe all golfi mängima.  

Jay-Z ja Beyonce õpivad Briti räppari Tinchy Stryderi käe all golfi mängima.

Hip-hop mogul Jay-Z ja ta naine Beyonce tahavad lihvida oma golfioskusi ning valisid oma õpetajaks Briti räppari Tinchy Stryderi. “Ma ei suuda seda uskuda. Jay armastab golfi ja lõpuks ometi on tal aega mängida, nii et ma lähen sinna. Ma ei jõua seda ära oodata,” räägib Tinchy oma peatsest reisist Ühendriikidesse.

Jay-Z ja Beyonce ei ole aga ainsad kuulsused, kelle hobiks on golf. Amy Winehouse on hiljuti alustanud seda vaoshoitud mängu, mis hoiab teda õnneks eemal ka pidudest ja ööelust. Üks allikas ütles hiljuti: “Ta mängis ära üheksa auku ja talle meeldis see väga. Amy tahab nüüd korralikult mängima õppida.”

Näitleja Jessica Biel hakkas golfiga tegelema, sest see on ta boyfriendi Justin Timberlake’i lemmikhobi. Kuid ta keeldus Justini endaga mängimast, sest too on liiga osav Jessica jaoks. Allikas paljastas: “Jessica liitus sama golfiklubiga, kus Justin on, kuid ta eelistab mitte mängida temaga, sest Justin on golfis päris kõva käsi. Sellest on ühes mõttes kahju, sest tänu Justinile ta üldse golfiga tegelema hakkaski!”

Buduaar.ee