Jay-Z tähistas oma sünnipäeva rajult ja megakallilt!

Jay-Z tähistas oma sünnipäeva rajult ja megakallilt!

Nii nagu räpparid ikka, pidas ka Jay-Z maha ülivinge ja kalli sünnipäevapeo, kirjutab Showbizspy. Räppar ja produtsent Jay-Z, kodanikunimega Shawn Carter, tähistas oma sünnipäeva vägagi staarilikult. Jay-Z koos tüdruksõbra Beyonce’ga kutsusid oma lähedased sõbrad eralennukiga Dominikaani Vabariiki, et seal mehe sünnipäeva luksuslikult tähistada.     

Nii nagu räpparid ikka, pidas ka Jay-Z maha ülivinge ja kalli sünnipäevapeo, kirjutab Showbizspy.

Räppar ja produtsent Jay-Z, kodanikunimega Shawn Carter, tähistas oma sünnipäeva vägagi staarilikult. Jay-Z koos tüdruksõbra Beyonce’ga kutsusid oma lähedased sõbrad eralennukiga Dominikaani Vabariiki, et seal mehe sünnipäeva luksuslikult tähistada. Pidu toimus Casa de Campo villas ning kallist shampanjat ja kaaviari oli lademetes. Räppar esitas koos Alicia Keys’i ning P.Diddy’ga külalistele oma hittlaulu “Empire State of Mind” ning publik oli pöördes. Õhtu kliimaks oli see, kui mehe sõbrad avaldasid talle austust südantsoojendava sõnumiga, mis kanti ekraanidel ette. Loomulikult ei puudunud ka ilutulestik!

Järgmisel päeval kostitati külalisi rikkaliku hommikusöögiga ning suunduti jahiga merele päikest nautima.

Peol viibisid sellised staarid ja paari lähedased sõbrad nagu Oprah, Kanye West, Alicia Keys, Mary J Blige, Kate Hudson ja Ne-Yo. Peo aukülalised olid armastajapaari kallid vanemad.

Vot selline sünnipäev siis! 

Buduaar.ee