Jennifer Aniston: räägime alles siis, kui Angelina maha jätad!

41 kommentaar
Jennifer Aniston: räägime alles siis, kui Angelina maha jätad!

Jennifer Aniston ei räägi enne Brad Pittiga, kui too on Angelina Jolie maha jätnud, kirjutab ajakiri Now. “Sõprade” staar Jennifer Aniston on võtnud kinnismõtteks, et ei räägi enne oma eksabikaasa Brad Pittiga, kui too on oma praeguse abikaasa Angelina Jolie maha jätnud. Jennifer on mures Bradi pärast ning usub, et Angelina mõjub talle laastavalt.   

Jennifer Aniston ei räägi enne Brad Pittiga, kui too on Angelina Jolie maha jätnud, kirjutab ajakiri Now.

“Sõprade” staar Jennifer Aniston on võtnud kinnismõtteks, et ei räägi enne oma eksabikaasa Brad Pittiga, kui too on oma praeguse abikaasa Angelina Jolie maha jätnud. Jennifer on mures Bradi pärast ning usub, et Angelina mõjub talle laastavalt. “Jen on oma sõpradele rääkinud, et ta muretseb Bradi pärast ning kirjeldab teda kui “kõndivat laipa”. Jen räägib, et Brad on vananenud selle ajaga 20 aastat. On ilmselge, et selles on süüdi alkohol ja stress. Jennifer usub, et Brad kukub kokku, kui ta Angelinast kiiremas korras eemale ei saa,” räägib peretuttav. 

Selline otsus Jenniferi poolt peaks Bradi veelgi innustama Angelinast lahutamisele, kuna igatsus vana naise juurde tagasi minna on suur. “Brad igatseb neid lõbusaid aegu Jen’iga ja ei jõua ära oodata, mil naine taas tema elus on,” jutustab allikas.

Jennifer Aniston ja Brad Pitt lahutasid oma viis aastat kestnud abielu 2005. aastal. Peagi abiellus mees Angelina Jolie’ga, kellega kasvatab praegu kuut last.

 

Buduaar.ee