Jennifer Hudson on saleduse tõttu šopahoolik!

Jennifer Hudson on saleduse tõttu šopahoolik!

Jennifer Hudsonil on pärast seda, kui ta kõhnaks sai, tõsiseid raskusi oma šoppamisega. Ta nimelt ei suuda seda kuidagi lõpetada. Näitlejanna ja lauljanna Jennifer Hudson, kes nüüd kannab XL riiete asemel S-suuruses rõivaid, räägib, et on nüüd šoppamisest sõltuvuses ning tahab oma uut kaunist figuuri kõigile näidata. “Ma olen juba tõsine šopahoolik. Igas linnas, kus ma käin, toon kaasa kohvritäie uusi rõivaid. Need ei mahu mulle enam kohvrisse ära ning ma pean need eraldi pakina koju saatma,” räägib kaunis naine InStyle’ile.

Jennifer Hudsonil on pärast seda, kui ta kõhnaks sai, tõsiseid raskusi oma šoppamisega. Ta nimelt ei suuda seda kuidagi lõpetada.

Näitlejanna ja lauljanna Jennifer Hudson, kes nüüd kannab XL riiete asemel S-suuruses rõivaid, räägib, et on nüüd šoppamisest sõltuvuses ning tahab oma uut kaunist figuuri kõigile näidata. “Ma olen juba tõsine šopahoolik. Igas linnas, kus ma käin, toon kaasa kohvritäie uusi rõivaid. Need ei mahu mulle enam kohvrisse ära ning ma pean need eraldi pakina koju saatma,” räägib kaunis naine InStyle’ile.

Hudson saavutas oma supervormi tehes trenni viis päeva nädalas kuulsuste treeneri Harley Pasternakiga ning ta on ka kaalujälgija. “Aastaid tundus mulle, et ma ei või kunagi jäätist süüa, aga nüüd võin seda aeg-ajalt endale lubada,” kommenteeris ta ning lisab, et S-suurus sobib talle ideaalselt. Rohkem ta kaalu langetada ei taha. “Ma ei taha rohkem kaalu langetada ning te ei näe mind kunagi kõhnana,” muheleb ta.

Vaata Jenniferi enne ja pärast pilte allpool!

Buduaar.ee