Jenny McCarthy ei taha kohe üldse Jim Carrey’ga abielluda

Jenny McCarthy ei taha kohe üldse Jim Carrey’ga abielluda

Jenny McCarthy kohe päris tõsiselt ei taha oma kallima Jim Carrey’ga abielluda, kirjutab Showbizspy. Näitlejanna räägib, et ta on täielikult abiellumise idee vastu, sest ta kardab, et jätaks naljamehest Jim Carrey lihtsalt altari ette maha. “Nägin eile unenägu, et jätsin ta altari ette maha, sest ei taha abielluda. Me oleme juba abielus ega ei vaja selleks paberitükki. Võibolla kunagi abiellume…siis, kui 80-aastased oleme,” räägib Jenny.       

Jenny McCarthy kohe päris tõsiselt ei taha oma kallima Jim Carrey’ga abielluda, kirjutab Showbizspy.

Näitlejanna räägib, et ta on täielikult abiellumise idee vastu, sest ta kardab, et jätaks naljamehest Jim Carrey lihtsalt altari ette maha. “Nägin eile unenägu, et jätsin ta altari ette maha, sest ei taha abielluda. Me oleme juba abielus ega ei vaja selleks paberitükki. Võibolla kunagi abiellume… siis, kui 80-aastased oleme,” räägib Jenny. 

Jenny ja Jim on koos olnud 4 aastat ning koos elanud alates 2008. aastast. Jenny on varem olnud abielus näitleja John Mallory Asher’iga ning neil on poeg Evan. Paar andis lahutuse sisse 2005. aastal, pärast kuut aastat kestnud abielu. Jim on varem kaks korda abielus olnud. Esimesest naisest, Melissa Wormer’ist, lahutas ta 1995. aastal, pärast kaheksat abieluaastat. Aastal 1996 abiellus ta Lauren Holly’ga  ning lahutas vähem kui aasta pärast. 

 

Buduaar.ee